seri eksici

#sözlük 

1.
daha bismillah demeden burada da türemiştir.
sözlüğün en kötülenen yazarları listesine girmemi sağladığın için al yanaklarından, bal dudaklarından öpüyorum seni.
devamını gör...
bana sık sık uğramakta kendileri.yahu ilk defa heyecanla üye olmuşum da yorum yazıyorum.hevesimi kırma da bir artı ver şu çaylağa*(u: )
devamını gör...
11.
yaptığım yorumlardan eksi mi yoksa artı mı aldığımı anlayamadığımdan benim için bir şey ifade etmeyen eksici baba tadında olan yazar. *
devamını gör...
12.
bir adet edindim ben bundan. ucuzluktan aldım ikinci el olanından. böyle ezik büzük bir şey. ama idare ediyoruz şimdilik günlük 30-50 civarı bir kapasite söz konusu. birde yazdığım tanım sayısı kapasitenin düşmesine neden oluyor. keşke bir tanım için sınırsız eksi vermenin bir yolu bulunsa. verdiğimiz paralar boşa gitmese. çalıştırsak köle gibi elemanımızı.

(bkz: benim olacak fistik binecem üstüne vuracam kirbaci vuracam kirbaci)
devamını gör...
19.
sürekli uçuşta olan yazardır cogitoda. demek ki böyle insan tipleri de var. geliyosun başlıkları açıyosun tek tek eksiliyosun. valla para verseler yapmam. ne uğraşıcam tek tek. uğraşılır mı onca vakit onca emek. saçmalık.
devamını gör...
24.
forum tadında olacak ama bu konuda bilmeden yorumlar yapılmamasını gerektiren yazardır.
tekrarla uçurulan kişilerin sözlüğe hangi maksatla geldiği bellidir. düşünce kabul etmeme, tanımları beğenip beğenmeme meselesi değildir mevzu. ayrıca sadece bir kişiye değil bir çok yazarı ilgilendiren ve onlarca tanımı etkileyen bir olay bahis konusudur. yani oy verme iradesini sürekli menfi amaçlarla kullanma söz konusudur.
cogito sözlük de oy kullanma sistemi gayet kolaydır.
yazarların birbirine oy vermesi için bu şekilde hazırlanmıştır fakat bu sistemin kötü niyetle kullanılacağı anlamına gelmez.

bu tip eylemlerde yazar önce uyarılır fakat aynı tutum devam ettiği müddetçe cezalandırılır, cezalandırılacaktır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar