seri eksileme

1. (Tematik)
cogito sözlüğü bağlamayan durumdur.

sözlük anayası'ndan bizatihi okunabilinir - ben tembelim diyen yazarlar için aşağıda ki madde kafidir.

ölüm ve gömülme cezası:

- seri provokatif başlık açmak suretiyle kötü niyetli olduğunu belli etmek. etnik ve dini ayrımcılık yaparak yazarları kışkırtmak.
- uyarılara karşın seri eksi vermeye devam etmek.
- art niyetli kod yazımı.
- daha önce yukarıda sayılan suçlardan dolayı en az iki kez ceza almış olmak. (üçüncü ceza her zaman gömülme sebebi değildir, buna yönetim karar verir)

cogito sözlük anayasası
devamını gör...
5. (Tematik)
seri eksileme bir ceza sebebi olmamalıdır. elbette bunu bir yazarı seri eksilemek için söylemiyorum. kişi seri eksilemek için bir uğraş veriyor ve performans sergiliyor. emeğine yazık olmasın. bana gelince, hiç o kadar da uğraşamam, tembelim.
devamını gör...
7. (Tematik)
niye yasak olduğunu anlayamadığım. bazen bir yazar keşfeder ve neler yazmış, nasıl düşünürmüş bu insan diye kurcalarım entilerini kendi çapımda. öyle biraz nasıl insanlar var acaba şu dünyada merakı işte. korkunç biri çıktığı da oluyor, e bu adamın tanımlarının okunduğunun farkında olması kötü bir şey mi? artı veremeyeceğime göre?
devamını gör...
9. (Tematik)
seri seri eksilemeyeceksin. ara ara eksileyeceksin ki dibi yanmayacak yazarlığının. işi bilecen ama işe gitmeyeceksin. kıdemli yazardan inciler vol 234.

kötü niyetle yapılmadıktan sonra uçurulma nedeni olmayan hareket. niyetin iyiliğini kötülüğünü nasıl belirliyorlar? o kısmı da işin sırrı.
devamını gör...
14. (Tematik)
tenezzül etmiyorum.adamın bir de tanımlarına bakarak eksi vermekle mi uğraşıcam.ölümüne küçümserim hayattan bezer.
devamını gör...
17. (Tematik)
çok saçma bir durum tamam tanımlarından bazılarını sevmeyebilirsin ama bu yazar şucuymuş bucuymuş diye yazara indexlenip her tanımını eksilemek çok saçma geliyor bana ama yapanlar var ne yazık ki...
(bkz: seri eksici)
devamını gör...
20. (Tematik)
seri artılama yasak değilse, eksileme neden olsun? bende buna tutuluyorum.. haaa ae isimli yazarı seri eksilemek içimi rahatlatmaz. konu o değil.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar