şerife boz

hakkında yazacaklarımı yazmayıp bu ülkeden, insanlıktan umudumu kesmek için kullanıyorum enerjimi.
tüm medya organlarına tekrar tekrar yalanlar konuşmuş bir insan. hiç mi utanmadı? Allah'tan (sürekli adını anıyor) kullardan? kendinden ya? bir insanın vicdanından utanmaması demek onun artık insan olmadığı anlamına da gelmez mi?

tanım: yüz karası.
devamını gör...
hakkında ilk gün sokağa hiç çıkmadığı kamyonlu resmin ikinci gün çekildiği iddiaları ortaya çıkan kişi. fotoğraf konusunda fotoğrafı çeken kişi bunu iddia ediliyorsa bu iddia bile sayılmaz. zaten kendisi de bazı konuşmalarında ikinci gün çıktığını söylüyor.

her neyse bu kadın iddia edildiği gibi ilk gün evden çıkmamış köprüye gitmemiş ise devlet tarafından kendisine sağlanan ne varsa kesilmeli ve sahtekar olduğu kamuoyuna açıklanmalı. düşünün o gece bankamatiğe markete koşanlar da vardı farzedelim onlardan biri ikinci gün çıkıp kahraman oluyor. bu kabul edilemez birşey. gerçek kahraman ve gazilere hakaret.
devamını gör...
ak parti'den milletvekili aday adaylığında bulunmuş. aday formunda kendisi için "15 temmuz kahramanı" ifadesini kullandığı iddiaları var. haberin kaynağı odatv.

15 temmuz gecesi hayatını kaybeden mustafa cambaz’ın oğlu alparslan cambaz ve twitter üzerinden bazı kişilerin iddiaları yenilir yutulur cinsten değil.

cambaz'ın iddiaları:
"evleri taksim'e metroyla 10 dakikayken ve metro o gün bedavayken 16 temmuz gecesi kutlama alanına sürücülüğü olmadığı için kendi süremediği kamyonla gidip alana vardıklarındaysa sürücü koltuğuna oturarak gazetecilere poz veren ve onlarla birlikte düzmece bir haber üreterek milleti aldatıp her yerden yüklü miktarda para yardımı alan, kamyonlarını da ibb'ye kamyon yükü paraya satan, konferans için gittiği yerlerde özel olarak gezdirilmesi gerektiğini "özel aracım nerede!" diye terör estirerek duyuran ve rezilliklere, istismara, dolandırıcılığa doymak bilmeyen bu sahtekar kadına şehit aileleri olarak dava açmaya hazırlanıyoruz.”

cumhurbaşkanlığı sarayı önünde helikopterlerin açtığı ateşte hayatını kaybeden cuma dağ’ın oğlu ahmet yavuz dağ da twitter'dan tepki göstermiş.

“bizim şehitlerimizin adını kimseler bilmez hatırlamazken bu karaktersiz kadını herkes nene hatun belleyip adını hatmetti. işte zoruma giden bu ve bu kadını kim parlattı kim patlamasına imkan verdiyse hakkımız olsun haram… almayın mazlumun ahini çıkar aheste. 15 temmuz’un gerçek mağdurları eğer biz şerife boz gibi 15 temmuz simsarlarının hakkında dava açmazsak daha çok rahatsız oluruz bunlardan... gelin birlik olup bunun gibi karaktersizlere şehitlerimizi kullandırmayalım...”
odatv
devamını gör...
kendisine ait olduğu ifade edilen bir twitter sayfasında yüklemiş olduğu izleti sonrası samimiyetsiz bulduğum kişi. lüzumu yok yani, bir şey yaptıysan yapmışsındır, kanıtlama hallerine falan lüzum yok. bence...

buradan söz konusu olan izletiyi izleyebilirsiniz.
devamını gör...
15 temmuz'un sembol ismi, milenyum sonrasının nene hatun'u, fetöcü teröristlere çarşafıyla dur diyen reisinin leşkeri bir tanesi, türkiye islamcılığının taçsız kraliçesi şerife boz hanımefendi hakkında çıkan bu iddiaları şiddetle reddediyorum. Allah rızası için simasına bir bakın..bu nur yüzde hiç yalancılık alameti var mı ? bunlar olsa olsa fetöcü teröristlerin kıtırlarından ibarettir. haddızatında onlarrrrrrr tesettüre düşman sevgili kardeşlerim. başörtülü çarşaflı bacılarımızın vatan müdafaasında yer almasını hazmedemiyorlar. 24 haziran'da inşaallah bu necip ve aziz millet, fitne fücur sahiplerine bir şamar daha vuracaktır.
devamını gör...
beni bu ülkede yaşamaktan soğutan yoz bir cehaletin ürünü olan, yalan söylemekten çekinmeyen bir isim. yazık acıyorum bu gibi insanlara ne desek az. yaranmak ve menfaat üzerine kurgulanmış içi boşaltılmış çarşaflı din simsarlarından birisi.
devamını gör...
tarafına söylenenlere itiraz eden olmadı nedense, kadını temize çıkartmaya çalışanlarda sadece sosyal medya savunucuları iddaalarına aksini savunan belge vesair çıkmadı.

bu kadın temize çıkmazsa tarihe not düşülsün lütfen.
devamını gör...
kamyon kullanma olayı gerçekten yoksa bizi fena trollemişler.
kadının kamyon kullandığını görünce kendimden utanmıştım ama meğer kamyon kullanamıyormuş kamyon deviriyormuş, neyse ki onu ben de yapabiliyorum. moralim yerine geldi.
devamını gör...
bu ülkede çok kolay kahraman ya da vatan haini olabilirsiniz. bunları servis eden basında hatayı arayacağına gaza gelip herkesi kahraman ilan eden halkımıza sormak gerek. emin olun bunun gibi kahraman ilan edilen binlerce sahtekar var. hakkım varsa haram olsun. vatan uğruna gerçekten şehit olanların ruhlarına ihanetten başka bir şey değil, şerefsiz haysiyetsiz kadın.
devamını gör...
tam bir türkiye figürü. gerçekler gün yüzüne çıkana kadar, kahraman, vatanperver bla bla bla. gerçekler ortaya çıkınca. ... denilen kişi.
inşallah bir gün bugünün diğer çakma kahramanlarının da aslını hakikatini yarın öbür gün göreceğiz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar