sermet yeşil

#sinema/tv 

şubat dizisinde, canlandırdığı deli ibrahim karakterine içten bir sempati besliyorum. gözlerinin sürmesi ve sürekli oynadığı o saç.
devamını gör...
son zamanlarda gördüğüm en iyi nevrotik karakter. sadece, o kocaman, fıldır fıldır ve akında karası besbelli gözleriyle bile bir role hayat verebilecek gibi duruyor.

hemen bir ortak payda kurmak gerekirse, kendisi de bencileyin, hafif karanlık bir ortamda ya da yüze gölge düştüğünde tüm göz çevresi kapkaranlık olan tiplerden.
devamını gör...
kendisini türkü turan ile kosmos ve neptün olarak görmüşken şimdi deli ibrahim ve yusuf (ya da gülüm) olarak görmek, kosmos filmini zibilyon kez izlemiş olan bana zaman zaman hâlen ilginç gelebiliyor.
devamını gör...
nadir sarıbacak ile birlikte değeri bilinmeyen iki güzel adamdan biridir. ki değerinin bilinmemesi aynı sebepten kaynaklanır: ( #657967 )

özellikle kosmos'ta oyunculuğun dibine vurmuştur. şubat dizisinde de ortalığı ateşe vermeye devam ediyor.

takip edilmesi gereken çok özel bir oyuncu. ( #688548 )

(bkz: deli ibrahim)
devamını gör...
volta demesini seviyoruz.

yakıştı,oturdu,hatta üstünde asılı kaldı deli ibrahim!
devamını gör...
1 ocak 1977 eskişehir doğumlu, türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu. ilk, orta ve lise eğitimini eskişehirde bitirmiştir. üniversite eğitimini 2000 yılında hacettepe ünivesitesi tiyatro oyunculuğu bölümünde bitirdikten sonra sırasıyla ankara devlet tiyatrosu, ankara sanat tiyatrosu, sadri alışık tiyatrosu, tiyatro anadolu topluluklarında oyuncu olarak görev yapmıştır. 2005 yılında eskişehir büyükşehir belediyesi şehir tiyatrolarına katıldı ve halen sinema, kısa film, dizi işleri dışında eskişehir büyükşehir belediyesi şehir tiyatrolarında görev yapmaya devam etmektedir.

şubat dizisindeki şu ses performansı da dinlenilesidir.
devamını gör...
"ulan sen nasıl adamsın be!" diyorum her seferinde. sadece bana mı korkunç geliyor bilmiyorum, ama şu adamın kibrine acziyeti o kadar yakıştırıyordum ki şubat'ta, anlatamam.

"allahım bana zamanı geri getirmek için bir çare bul..."

devamını gör...
1977 eskişehir doğumlu oyuncu. kendisine kosmos'la birlikte vurulmuştum sözlük şubat'ta daha bir aşığı oldum şimdi hangi yapımda yer alsa o yapım muhteşem gelir bana. çok severiz. çok yetenekli ve iyi bir oyuncudur.

devamını gör...
ülkemizde bu adamın hakkını verecek yapımlar çok az maalesef.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar