sevdiğinin saçlarını okşamak

harikadır sözlük.. sevdiğŸim olduğŸu zamanlarda bir şŸeyler anlatırdı ve ben dinlerdim. bu sırada da saçlarını okşŸardım. bir tür ruhsal bağŸ. ya da hiçbirşŸey. ama büyük ihtimalle benim iflah olmaz bir duygusal olmamdan kaynaklanan çok güzel bir şŸeydi. sonra ne mi oldu? ben değŸişŸtim. alkolü bıraktım. namaza başŸladım. olabildiğŸince değŸişŸtim yani. kul hakkı yemeyeyim diye mp3 indirmeyi bile kestim. bunlardan önce sadece inanırdım. o kadar.. sonra gitti o. ben askerdeyken hem de. ben de ona son bir iyilik yaptım ve beddua etmedim. ama o bunu bilmiyor. şŸimdi düşŸününce bir kez daha nefret ettim ondan.
devamını gör...
eğer saç akıcı, tel tel değilse elinizin takılmasına neden olabilir. bu yüzden çıkan rezillik dolayısıyla ayrılabilirsiniz. aman dikkat arkadaşlar. mümkünse anteine kullanın. bead and shoulders kullanın. yapın bi şeyler.
devamını gör...
bizim sevgililerimiz hep, tesettürlü oldu. saçlarını hiç göremedik. bırak saç okşamayı, ellerini bile tutamadık çoğu zaman. biz hep aşk adamı olduk, belki hiç haberleri bile olmadı.ah ulan ammada acıtasyon yaptım * Yok sevgili sözlük. sevgiliyi tende hissettik ve fenâ fil hub olduk...

(bkz: fenâ fil hub)
devamını gör...
çok farklı bir önemi vardır diye düşünürüm ayrı saçların. yani şöyle düşünün. karşı cinsle her türlü tema edebilirsiniz. el sıkışırken elini tutarsınız, yanak yanağa öpüşürsünüz arkadaşınızla, çok samimi bir arkadaşınızı uzun süreden beri ilk kez görüyorsanız sarılıp kucaklayabilirsiniz. ama saçlar.. birinin saçlarını okşayabilmeniz için mutlaka sevdiğiniz olması gerek.. yanınıza gelirken aldığı duştan hatıra bir şampuan kokusu getirmiştir bir de..
devamını gör...
ne yalan söyleyeyim benim içinde hep özel olmuştur. aşkın kendisi dahil diğer bütün duygulardan bağımsız kendince bir hoşluğu vardır nedense. şehevanilikle uzaktan yakından ilgisi olmayan bir şeydir. bir insana en samimi sevgiyi anası nasıl saçını okşayarak huzur dolu ellerini o buklelerin arasında gezdirirken veriyorsa yar dediğinde böyle hissettirmelidir sevdiğini. o sırada düşünmelidir kişi de, hem tüm tüyleri diken diken olur bu sevgi dalgasının melteminde , hayatı düşünmek kalır geriye , hayatsa umut demektir ne de olsa insan öylece umutlanır durduk yere engelleyemez kendini yarin kollarında. bütün duygular asisi, kindarı, korkağı hepsi bir duygunun potasında erir işte o zaman. sevmek sevilmek sevebilmek ne güzeldir der kırlar bahar herşey daha bir hoş görünür gözlere. * ** * *)

devamını gör...
bu ara saçları kesmiş olduğum için hanımın pek de yapamadığı eylem.

baktım yaz geliyor, vurdum saçları 5 numaraya. ohh mis gibi. biraz dazlak olduk ama bir rahatım bir rahatım sorma.

ee hanım da konuşurken, arada eskiden olduğu gibi aslan yelesi saçlarımı okşamak karıştırmak arası müthiş hareketini yapmak istiyor ama bu dazlak kafayla elleri sadece kısacık saçlarımdan dolayı gıdıklanma hissi yaşatıyor kendisine.

evet onu bu büyük zevkten mahrum ettim ama böyle de çok güzel be sözlük. bildiğin gibi değil.

haa, sevgilinin saçlarını okşamak nasıl mıdır? küçükken annemiz bizi dizinde severken saçlarımızı okşardı ya, hani acayip tatlıydı. işte bu da ona benzer bir duygu yaşatıyor insana. içiniz huzurla dolar. ama bir sakıncası vardır, sevdiceğin dediğini pek anlamazsınız zira ortamdan koparsınız o anda. bu yüzden bu hareket felsefi içerikli muhabbetlerde yapılmamalı. en güzeli filim seyrederken yapılanıdır. tavsiye edilir.
devamını gör...
gözleri gözlerime değerken saçlarını okşamak benim için tarifi olmayan bir huzurdu. varlığıyla zaten mutlu idim.
ellerim saçlarında gezintiye çıkınca "keşke zaman dursa!" diye geçirdim içimden. zaman dursaydı da bu huzur hiç geçmeseydi...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar