severek ayrılmak

zordur, bir o kadar da kutsaldır. acıyı kutsamak ya da acı fetişŸizmi olarak görmemek gerek böyle bir yorumu. bir insanın sevdiğŸi insandan ayrılması belki de dünyanın en zor işŸlerinden birisidir. hele bir de ayrılırken dahi zerre sevgi azalması olmuyorsa, narkozsuz ameliyat olmuşŸ gibi olur insan. aşŸk zaten bunun için var edilmişŸ değŸil mi? efsane olmuşŸ hangi aşŸk hikayesi ayrılıkla sonlanmamışŸ söyler misiniz bana? e tabi, bu olayın kutsallığŸını koruyabilmesi için, çiftlerin de gönüllerinin kabelerini sonsuza değŸin kapatmaları gerekir bence. ayrılık zordur ama sevdaya dahildir.
(bkz: ayrılık da sevdaya dahil)
devamını gör...
- artık ayrılmamız gerekiyor biliyorsun değil mi ? evet belki sana layık olamadım ama bir gün benden daha iyi birisini bulacaksın erol !
- selim abi saçmalama ya akşam oldu artık evli evine köylü köyüne
- karda donmak üzeresin uyumak tatlı geliyor ama öldüğünün farkında değilsin erol
- ?! töbe töbee
devamını gör...
aşkın ve sevginin yetersiz kaldığı durumlarda yaşanan üzücü hadisedir.
bu tür olaylara maruz kalan kişiler genellikle ömür boyu giden sevgilinin ardından yas tutmak isterler .* * . lakin bir vakit sonra ayrılık kararının verilmiş en doğru karar olduğu anlaşılır ve luzumsuz saplantılardan vazgeçilir * *

(bkz: şiddetli geçimsizlik)
devamını gör...
mecburiyettendir. kendi kişiliğini, hayata dair umudunu, karşıdaki insana olan sevgisini tamamen kaybetmemek için yapılması gerekendir bazen.

Allah herkese hayırlısını versin demekten başka çaresi yoktur.
devamını gör...
en zor ayrılık tarzı. ne tamamen çıkarabilirsin hayatından, ne de geri alabilirsin. öyle arafta sürünürsünüz işte "saçma" nedenlerden dolayı.
devamını gör...
zamanın en iyi ilaç olduğunu farkettikten sonra ayrılığın acısı hafifler ve yerini başka işlere uğraşlara bırakmaya başlar. onu hatırladığında, ya da kendini onu düşünürklen bulduğunda bunun eskiden kalma bir alışkanlık olduğunu fark edersin. elbette severek ayrılmak en zorudur. hele de sonunda kavuşmak olmayacaksa...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar