sevgili bulunca değişen arkadaş

bi havalar, bi tripler. ulan iki gün önce kanka napsak diye soruyordun.

kişilik değiştirip dengim değilsin havasına giren arkadaştır. sevgili tekmeyi vurunca geri gelecektir.
devamını gör...
arkadaş; iletişim içinde olunan ve samimiyetine güvenilen kişilere verilen isimdir. diye yazmışlar internette.
arkadaş dersek çelişki olur ama şöyle bir şey de var: ne kadar laf etsek de bir gün herkes eş durumundan bunu yapacak maalesef.
devamını gör...
problem yoktur. asıl problem bunu eleştiren arkadaştadır. kendisi sevgili yapamadı diye sevgili yapan arkadaşını kıskanmış çamur atıyodur.
devamını gör...
sevgili bulunca zamanın çoğunu onunla kapladığı için garibim bu sefer arkadaş tripleriyle uğraşmaktadır. öteki türlü olsa bu sefer sevgili tribiyle uğraşacak. amaaan...
devamını gör...
ilişki ters yöne girince arayacaktır. merak etmeyin. ayrıca bu sadece arkadaşla da kısıtlı değil ki. bir kuzenim vardı yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen. sonra nişanlandı, evlendi. seneler oldu eski samimiyet kalmadı.

geçen sene diğer bir kuzeni evlendirdik. kızı da üstelik biz bulduk. ondan da ses seda yok. buldumcuk olmayın lan. *
devamını gör...
ya ne olacağıdı arkaaş dediğim arkaaş. sonuçta sevgililik dediğimiz müessese bolca zaman ayrılması gereken bir atraksiyon, bir gün de totalde 24 saat, biz naapak, ölek mi?

hem ayrıca hani isim verip rencide etmeyecektik.*
devamını gör...
çok da sağlam bir arkadaşlık kurulmadığının göstergesidir aslında. haram bir mevzu uğruna sizle samimiyeti eskisi gibi olmayan birini, zaten 10 metre dahi yakınınızda barındırmayın.
devamını gör...
değişmemiştir. sadece artık hayatında biri vardır ve ona da vakit ayırıyordur. bunu size veya başka şeylere ayırdığı vakitten kısarak yapıyordur. size olan sevgisi aynıdır aslında.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar