sevgilinin ailesiyle tanışma günü gerginliği

sonunda o gün geldi ve çattı. ailesiyle tanıştırmak için sizi eve davet etti sevdiceğiniz. o an itibarı ile yüksek gerilim hattına dönersiniz. o aile ile tanışıp evden çıkana kadar dünyanın en gergin insanı olursunuz. yok annesi onu dedi yok babası böyle laf soktu. offf çileden çıkartan anlardandır.
devamını gör...
bunun için bir gerginliğe veya kaygıya gerek yok. efendi ve görgü sahibi bir insansanız, kimi insanlar gibi entelektüel bir yaklaşım ve izlenim seyrederseniz hiçbir sıkıntı çıkmayacaktır. aksine sevgilinin ailesi sizi güvenilir bulabilir.
devamını gör...
aileyi parçalara bölerek üzerinizden atılacak gerginliktir. aman diyeyim yanlışlıkla aile faciası yapmayın. bölüm bölüm tanışmaktan bahsediyorum.
misal geçen hafta biricik sevdiceğimin önce kız kardeşiyle tanıştım. yaşının küçük olması ve kafanın uyuşması sebebiyle çok bir gerginlik yoktu üstümde. bugün de valide hanımla tanıştık ki evlere şenlik durumdu gerçekten. çok konuşmayı sevmeyen bir insan evladı olarak ben, hanım teyze de pek konuşkan çıkmayınca görüşme kısa sürdü. neyse fena değildi nihayetinde. kısa cümlelerle ortak noktayı bulduk sanıyorum ki. hesapta olmayan dede ve babaanneyle tanışma ve ekstra sos niteliğinde gelen hala ve enişte kombinasyonu ile günü kapattık derken iş yerime teyze kızıyla gelip tanıştırması günlük insan tanıma kapasitemi arşa çıkardı diyebilirim.
yalnız dedeyi fena tuttum. adam adam!
devamını gör...
bı keresinde erkek arkadaşımın telefonunu ablası açmıştı canım ben ablasiyim diyerek. aşkitolaaaam diye başladığım konuşmaya trt1 spikeri gibi devam ettim.. hanım hanımcık kız mood: on. serbest serseri tarzım: off.
devamını gör...
kayınvalideniz olacak teyze gevezelikte master yapmış biri ise üzerinden yıllar geçse de unutamayacağınız bir gerginlik olacaktır.
''damadımızı da terlettik he he'' *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar