ben. kimse kusura bakmasın. sırf başkaları beğenecek diye sevdiğim kadının mini etek ve buna benzer seksi elbiseler giymesine seyirci kalamam. bahane de hazır "ben kendim için giyiniyorum". hade len! bilmiyor muyuz içinizdeki beğenilme dürtülerinizin kölesi olduğunuzu!
devamını gör...
kimse kimseye zorla bir şey yaptıramaz kadın eğer siz istemediğiniz için giymiyorsa bu size verdiği değeri gösterir ama başta öyle kabul ederek bir yola girdiğin bir insanı kalkıp sonradan değiştirmeye çalışmak çok saçma.
devamını gör...
eğer bir kadın mini etek giymek istiyorsa ya giydireceksin ya da ayrılacaksın. seven kadın erkeği istediği için bu tarz detayları sorun yapmaz kabullenir fakat kadındaki mini etek giyme arzusu vazgeçilmez bir hevesse bu hissi öldüremezsin, kadının içindeki sana olan aşk biter bu heves bitmez. ilişkinde sıkıntılar başlar o elbiseyi giymek için en uygun, en zayıf anını bekler. kadınlar böyledir yaradılışlarından ötürü sinsi varlıklardır, yıllar geçse de bunlar unutulmaz tekrar tekrar karşınıza çıkar.

erkeklerde dört dörtlük değildir, aynı şey erkekler içinde geçerlidir. ilişki nasıl başlamışsa o insanı öyle kabulleneceksin, üzerinde düzeltmeler yapmak iki tarafı da yorar işe yaramadığında taraflar arasında hayal kırıklıkları yaşatır.

ilişkide insanları hayalinizdeki insan modeline çevirmek yerine hayalinizdeki insana en yakınını bulmaya çalışın, bence iki taraf içinde en hayırlısı budur.
devamını gör...
erkek adamın sevgilisi olmaz, evet. o'nun ya sözlüsü, ya nişanlısı, ya da karısı vardır. haydi ola ola da bu zincirleri kurmak için bir platonik aşkı ola. yoksa delikanlı adam evlenmeyeceği biri ile fuhuş hayatı yaşamaz.

mini etek işi zaten yaş ayaktır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar