sevilmediğini kabullenmek

sevilmediğini anlayıp bu duruma saygı göstermektir. özellikle sevdiğimiz kişi tarafından sevilmediğimizi fark edip, bunu kabullenmeye çalışmak oldukça zordur.
devamını gör...
bir cok insani iliskide rastlanabilse de, ikili beraberlikleri baz alirsak, sevmemek fiilinin nesnesi oldugunun farkina varmak ve buna alismaktir. gerci alisip napacaksin, nasil olsa sevilmiyorum deyip ayakkabisina civi doldurmassin herhalde adamin.

fakat fiilin nesnesinde bitmiyordur is sonucta, sevmeyen fail hem sevmeyip hem iliskiye devam ediyor ve hatta sevmedigini gizliyorsa ikiyuzlunun onde gidenidir. veya oturup konusarak bir ortak karara varmak yerine sevmediginin yuzune sevgisizligini vura vura can yakiyorsa narsistin ezigin defolup gidesinin ornek sahsiyetidir. sevilmeyen ozneyse, sevmeyen failin sevmemesini bilmesine ragmen dizinin dibinde beklesin istiyorsa bencildir, veya zayiftir yahut fazla saftir. yaziktir yahu.

devamını gör...
bir kere sevildiğini kabul etmişse acayip zor bir durum. insan kendine söz geçiremiyor bu beni sevmiyor diye çünkü inanmışsın bir kere onun seni sevdiğine, bu açıdan bakınca iradesi güçlü bir insandır kendine söz geçirebilmek önemli.
devamını gör...
insanı bir hayli üzen kabul. bir zamanlar sevdiğine inandığınız kişinin aslında sevmemiş olduğunu kabullenmek oldukça zor. kandırılmışlık ve yaşadığınız her şeyin aslında koca bir yalan olduğu hissi kaplıyor. bu hisle savaşmak yerine kabullenip anınızı zehir etmesine izin vermek en güzeli.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar