sevilmeyen yazara artı oy vermek

yüzsüz dilenciye para vermekle eşdeğerdir.
sevilmeyen yazar tanımını yazmış oraya koymuş öyle mahcup mahzun bir şekilde boynunu bükmüş artı bekliyor ki yüreğiniz parçalanır.
e hadi al bari diyorum al da git.
çok da zevkli oluyor açıkçası.
artıyı aldıktan sonra sevinmesi,tanımının yüzünde güller açması sizde 'vah vah ne muhtaçmış yavrucak' duygusu oluşturuyor.
yazık beii.
*
devamını gör...
bildiğiniz üzre la edri uygulamasından sonra, kaçınılmaz olandır.

sözlükten sevdiğim kadar, sevmediğim yazarlar da var. sevdiğim yazarlara artı oy vermişsem; bilsinler ki tanımları buram buram zeka, kalite koktuğu için vermişimdir. sevmediğim yazarlara artı oy vermişsem; onlar da bilsinler ki, tanımları çok saçma, zeka pırıltısından uzak, cebine eroyin konup polise ihbar edilecek türden tanımlardır. artı vermemin tek nedeni, o tanımın yazarının kim olduğunu merak etmiş olmamdır. altında beğendiğim gibi bir anlam aramasınlar lütfen.
devamını gör...
sevilmeyen yazar tarafından görülünce 'ahaha salak yanlışlıkla artı oy verdi' diye tepki verilmemesi gereken eylem.kendi adıma şimdiye kadar sezarın hakkını sezara verdiğimi düşünüyorum.her ne kadar bir tanımım bir eksi aldıktan bir süre sonra aynı anda birkaç eksi daha alsa da*...
devamını gör...
ne abartıyorsunuz arkadaş şu oy işini. sanki malınızı mülkünüzü üzerine yapıyorsunuz. iyi bir şey yazınca artı vermek niye zorunuza gidiyor anlamıyorumki. veya sevdiğiniz bir yazar varsa kötü yazsa bile artılıyor musunuz? zaten sevmediğim dediğiniz adamı şurda iki kelamından ötürü sevmiyorsunuz, tanımıyorsunuz bile. ha herkesi sinirlendiren birileri elbet var ama abartmaya gerek.
tanım: yazıya değil yazara göre oylayanların abarttığı mesele.
acayip adam
devamını gör...
özgüven eksikliğine sahip yazarlarda sindirim sistemi sorunlarına neden olabilir.
beyin başka kalp başka şey söylüyor olduğundan şok etkiisi de yaratabilir. en iyisi sistemi komple kapatmak. hadi geçmiş olsun.
devamını gör...
bunu garipseyen veya karşı çıkanları anlamıyorum. böyle bir durum vardır ve gayet olağandır. bir yazarı sevmemek için biraz tanımış olmanız gerekir. ve onun tanımını artılamıyorsanız biliyorsunuzdur ki aslında başka bir şey kastetmiştir. e şimdi nick oldu görünmez, sen verdin artını, nicki görünce kıllandın yoksa başka bir şey mi kastetmişti? ateyizler son soruyu çözümlesin.
devamını gör...
he lan anlatılmaz yaşanır! evlat acısı gib koydu ya la!

t: kişiye değil fikre karşı tavır belirleyen birisi olarak, hiç kimseyi öteki mesabesinde görmüyorum. fikirleri ve söylemleri sertçe tenkit etmek başka şeydir bu başka.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar