seyircisiz maç

seyircinin gitmediği veya gitmesine izin verilmeyen maçtır.

halı saha maçı bile seyircili olunca daha tatlı oluyor. seyircisiz maça konsantre olmak zor olsa gerek futbolcu için. tribüne sus işareti yapamıyorsun, gol atınca telleri sallayıp hayvan gibi bağıramıyorsun. çok sıkıcı.
devamını gör...
ben şunu anladım futbolda taç ve korner kararlarını seyircinin tepkisine göre veriyormuş hakemler. bi seyircisiz maç izledik hakem taç ve kornerlerde iki takım adına da o kadar çok hata yaptı ki hiç bakmıyorlar sanki. zaten 4 dönüm arazide oynanan bi sporda neden bu kadar az hakem olur hiç anlamıyorum. kenarlara birer hakem daha lazım bu sporda kesinlikle.
devamını gör...
bu korona öksürmeyle, hapşırmayla, tükürük zerreleriyle bulaşıyordu bildiğimiz kadar. virüs salgını dolayısı ile futbolcuların toka yapmaması toplum adına olumlu bir örnek. ama herkes sahaya bol bol tükürünce de komik kaçıyor bir taraftan.
devamını gör...
hayt huyt bağıranlar olmasa bir nebze çekilebilecek maçtır. birde maç seyircisiz ama dj kabini olsa adam maçın gidişatına göre taraftar ve tezahürat efecti verse, hatta tirübünlere grafik olarak seyirci efekti gelse, belki biraz daha çekilir olur.
devamını gör...
seyir zevki sıfır, hatta eksilerde olan maçtır. halı saha maçı gibidir, zaten bunu pek çok kişi söylüyor. öyle keyifsiz, uyku getiren, ne bileyim işte tatsızdır, can sıkıcıdır. sırf bunları hissettirdiği için de benim açımdan sinirlendiricidir.
devamını gör...
maçlar seyircisiz değildir. zira evden, meyhaneden, kıraathaneden seyredenleri vardır.
maçları statta seyretmek yasak.
iyi hoş da. hastalık riski nedeniyle statta toplanmayan insanlar, kıraathane ve meyhanelerde toplanıp izlemişlerdi.
gerçi bugünden itibaren o da yasak.
ben olsam maçların şifreli kanallarda yayımlanmasını yasaklardım. bu hastalık için değil, her zaman. zira gençler maç seyretmek için kıraathane veya meyhaneye gitmesinler diye...
devamını gör...
ev sahibi takımın avantajını elinden alır. bu sıralar oynanmaya başlanan almanya ligi'nde bu çok net bir şekilde görülüyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar