şeyma subaşı

acun'un iki yıllık sevgilisiymiş.

--- alıntı ---

2 Temmuz 1990 İstanbul doğumlu olan Subaşı,2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katılan güzellerden 16 yaşından beri ünlü tasarımcıların moda defilelerinde boy gösteriyor. Aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı öğrencisi olan Şeyma ,2009 senesinde Ilıcalı'nın yaptığı Var Mısın Yok Musun ? yarışmasına katıldı ve 69000 TL kazanarak yarışmadan ayrıldı.

--- alıntı ---

devamını gör...
bunun için söylenecek çok okkalı bir laf var da format müsait değil. layığını en kısa sürede bulmasını dilediğim yuva düşmanı zili olan, üstünde zili bulunan! buarada ne varrr!? *
devamını gör...
kimdir necidir hiç bilmezdim. daha sonra sosyal mecralardan öğrendiğime göre ülkenin en ünlü metresiymiş. tabi sonrasında evlilik adımı vs atmış acun kişisiyle. şimdi kadının her adımı yaptığı instagram paylaşımları yüzünden takip ediliyor.
devamını gör...
olayın detayını bilmediğim için metres veya başka bir şey diyemem.

eğer imam nikahlı ikinci hanım çıkarsa
caiz olduğu için biz de iftira edip günaha girmekle ortada kalırız!

ha bu arada nikahın caiz olması için
en azından kendi çevresine duyurulması da şarttır.
devamını gör...
evli ve çocuklu bir adamı ayartmış yıllarca kapaması olarak yaşamış, yuvayı yıktıktan sonra parmağına yüzük takmıştır ancak hala resmi nikahı bulunmamaktadır. çünkü metreslik biraz da böyle bir şey.
devamını gör...
Allah kimseye böyle dert vermesin. duacı olalım lütfen.

sen metreslikten eşliğe terfi etme başarısını göster ve türkiye'nin en büyük medya patronlarından biri ile evlen sonra da böyle bir sorun yaşa. Allah kimsenin başına vermesin paran ile rezil olmak çok kötü şemacım.(bkz: şeyma subaşı'nın çizmesi)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar