sezai temelli

istanbul üniversitesi'nin en ilginç doçentlerinden birisi. bir kamu maliyesi finalinde kendinize soru sorun cevaplayın soru 50 puan cevap 50 puan diyerek hepimizi dumura uğŸratmışŸtı.
devamını gör...
istanbul üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi ödp'li hocası, en sevdiğiniz siyasetçi kim diye sorduğu soruya "ufuk uras" diyen 2 kız hariç herkesi yaz okulan bırakmıştı. ilginç bir adamdır.
sanırım o sıralara oturup da sezai'ye takılmayan muhafazakar yoktur.

şimdi referanduma evet diyecekmiş.
duyda inanma.

edit: de -da * *
devamını gör...
ekim 2016 yılında çıkarılan khk ile ihraç edilen bir akademisyen. hdp eş başkan adayı olduğu ve pazar günü yapılacak kongrede hdp eş genel başkanı seçileceği belirtilmiş. bir diğeri de pervin buldan.

selo ve figen gitti sezai ve pervin geldi yani.
devamını gör...
terör örgütü propagandası yapmaktan hakkında soruşturma başlatılmış komünist sakallı.

pkk ile aranızda bağı koparmadığınız sürece hepinizin sonu aynı olacak.
devamını gör...
ismet inönü'nün ablası seniha temelli'nin torunu olduğu haberlerini okuduğum hdp eş genel başkanı. ayrıca türkiye komünist partisi eski genel başkanı aydemir güler de mehmet akif ersoy'un torunu imiş. ayrıca doğu perinçek, adalet partisi genel başkan yardımcısı sadık perinçek'in oğlu imiş.

ulan bu bilgileri öğrenince, ülkeyi sağlam trollemişler sözüm iyice geçerli hale geliyor azizim. du bakalım daha neler öğreneceğiz. kafayı yemeden ölmek yok bize anlaşılan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar