shaun the sheep

evde çocukların gürültüsünden bunaldıysanız ve onları durdurmak için yapabileceğŸiniz bir şŸey kalmadıysa, size etkili ve kesin bir çözüm öneriyorum. azgın çocuklara çılgın kuzuların maceralarını anlatan bbc yapımı animasyon serisinin bir kaç bölümünü izletmeniz ortalığŸı süt limana çevirecektir.
devamını gör...
bir çiftlikte bir sahip ve köpek eşliğinde türlü maceralara atılan bir grup koyuna ait, stop motion tekniğiyle yapıldığını zannettiğim * eğlenceli ve bir o kadar sevimli animasyon.. bu koyunlar var ya bu koyunlar indiana jonsa parmak ısırtacak cinsten maceralara girişirken izleyenleri de gülmekten kırıp geçiriyorlar.. eminim koyun olmak hiç bu kadar eğlenceli ve maceralı olmamıştır.. reklam tizırı* gibi oldu * yalnız zavallı köpekçiğin anasından emdiği sütü burnundan getiriyorlar bu yaramaz ve haylaz koyunlar.. *

ama herşeye rağmen sinire, strese, hüzne, kedere birebir.. içindeki çocuğu hala ve iyiki büyütememiş ya da büyütmüş de tekrar küçültmenin derdine düşmüş herkese tavsiye edilir..

eğlenceli bölümlerden biri için http://www.dailymotion.com/...
devamını gör...
gül gül öldüren çizgi dizi. ne yalan söyleyeyim başta çok soğuk baktım grafiklerden ötürü. fakat bir iki bölüm izleyince çok eğlenceli olduğunu anladım. hemen hemen her bölümde güldürmeyi başarıyor. üstelik çocuklar için de uygun. diğer çizgi filmler gibi mesajlar içermiyor.
devamını gör...
velet kuzenlerimin aşığı olduğu yeni nesil çizgi filmlerin en katlanılır olanı. hatta oldukça eğlenceli, rastlasam oturur izlerim. peki bu saatte niye hakkında yazıyorum? koyun dürttü de uyandım, o yüzden...
devamını gör...
çocuklar için yapılmış gibi dursa da yetişkinlere de hitap eden epey hoş bir çizgi dizi. fakat bazı bölümlerinde illuminati öğeleri gördüğüm için biraz soğudum açıkçası.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar