show tv ana haber

saat 18.50'de "sıcak gündem" adıyla başlayıp, saat 20:00'de son 20 dakikasını "show ana haber" diye bölerek, rating sisteminde kolpacılık yapan haber bülteni. son dakikaları, reytinglerde daha yoğun olduğu için, rating sıralamasında üst sıralarda gibi gözüküyor. *
aynı yönetmi yapan diğer haber bülteni (bkz: star ana haber)
işte aradaki fark:

6.SHOW TV ANA HABER Newscast SHOW 19:59 2,3 13,2
15. sıcak gundem newscast show 18:49 1,6 11,2
devamını gör...
sinema haberleri yapmaya bayılan ama sinemadan anlayan bir tane muhabirinin olmadığı haber bülteni.

ilk hatalarını geçen hafta farkettim; james cameron'ın yeni filmi avatar'ın görüntüleri eşliğinde ballandıra ballandıra avatar the last airbender'ı anlattılar, meşhur çizgi film kahramanının james cameron tarafından beyazperdeye aktarıldığını ve haftaya gösterime gireceğini iddia ettiler. oysa avatar the last airbender'ın 2010 yazında gösterime gireceğini ve yönetmeninin de m. night shyamalan duymayan kalmadı.

geçen akşam farkettiğim diğer hataları da yenilir yutulur cinsten değil; ekim ayı başında gösterime giren, şu günlerde de orijinal dvdsi piyasaya sürülecek olan gamer'ın önümüzdeki günlerde gösterime gireceğini ve büyük bir merakla beklendiğini iddia ettiler.

sonraki sinema haberlerinde neler uyduracaklar çok merak ediyorum.
devamını gör...
ülkede hiç mesele kalmadığı için kuşak boyunca, buzdolabı nasıl düzenlenmeli, salataya hangi sosu ekleyelim, düğün fotoğrafını beğenmeyen yeni gelinin çilesi gibi aptal saptal meseleleri haber diye sunan vakit öldürücü. eğer televizyonun adı aptal kutusuysa bunun müsebbibi show tv ana haberdir. bunun bir tık ötesi atv ana haber.
devamını gör...
kanun hükmünde kararname ile kaldırılması gereken boş beleş yayın. bu kanalın ciddi ciddi izleniyor olmasına şaşırıyorum. Allah aşkına "eşim sevgilisiyle fotoğrafını yanlışlıkla bana gönderdi" diye haber yayınlamanın mantığı nedir? marifet gibi bir de youtube kanallarında paylaşmışlar. gazetecilik ya da televizyon okusam her gün kanala gider tükürürüm.

devamını gör...
bir dönem bitime son 15-20 dk kalası 150 kilodan 50 kiloya düştü, görenler tanıyamadı haberciliği yapardı. artık bu tip haberleri yapıyorlar mı bilmiyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar