shuffle

komedi, bilim kurgu ve ecchi türlerinde 24 bölümlük bir anime serisidir. ilk bölümünde "the man who can be god or devil" ismiyle serinin konusunu güzel bir şekilde anlatmaktadır. komedi öğelerinin yanı sıra oldukça duygusal bir seridir, bir animenin insanı bu kadar hüzünlendirebileceğini bilmezdim bunu izlemeden. tabi ecchi türünde olduğu için belli kısımları rahatsız edici olabiliyor fakat izlediğim en güzel animelerdendir.


--- alıntı ---

i̇nsanların, tanrıların ve şeytanların üç dünyasının birleşmesinin üzerinden on yıl geçmiştir. tsuchimi rin, ulusal verbena akademisi’ne giden bir lise öğrencisidir. bir gün, sakin bir hayat yaşayan rin’in evinin yanına iki aile taşınır. bir evde tanrıların kralının ailesi, diğer evde ise şeytanların kralının ailesi yaşamaktadır. i̇ki ailenin de birer kızı vardır ve ikisinin de tek dilekleri olan yıllar önce aşık oldukları çocuğun yanında yaşama istekleri gerçekleşmiştir. rin aynı zamanda çocukluk arkadaşıyla da birlikte yaşamaktadır. onun dikkatini çekmeye çalışan bu üç güzel kızla birlikte rin, yeni hayatının keder, kıskançlık ve birazcık da umutla dolmaya başladığını fark eder.

--- alıntı ---


devamını gör...
karıştırma anlamına gelen ingilizce kelime. geçmişte daha çok winamp gibi, media player gibi bilgisayar programlarında ve şu anda da sıklıkla kullanılan android music player uygulamalarında her daim karşımıza çıkan kelimedir.

şarkıları sıra ile değilde karışık çalmaya yarar. bir sonraki şarkıyı bilmeyeyim sürpriz olsun diyenler için birer bir özelliktir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar