#özgürler 

sigara içenlere bir kötü haber daha!

cimer'e yaptığım başvuru sonrasında yakın zamanda çıkacak olan yasayla sigara içenlere verilen ücretsiz sağlık hizmetleri kaldırılacak.

bundan böyle doğrudan ve dolaylı hastalıkların tedavisinde hala sigara içmeye devam eden sigara zararlısı bir vatandaşın tedavi parası milletin vergisinden değil, kendi cebinden ödenecek.

ayrıca devlet kurumlarındaki sigara içenler de bir müddet sonra negatif ayrımcılığa tabi tutulacak.

kimse bunların keyfinin verdiği zararın bekçisi değil !!!

(bkz: sigara düşmanlıktır)
devamını gör...
bende şişkoların parasını ödemek istemiyorum diyerek arttırıyorum.

düzenli spor yapan ve yediğine içtiğine dikkat ederek yaşayan biriyim. ben eşek miyim homini gırtlakların kolesterol ve kalp rahatsızlıklarının yol açtığı masrafları ödeyeyim?

sıradaki...
devamını gör...
ıq su 100 ü geçmeyenlerin seçme ve seçilme haklarının kaldırılması için teklif sundum meclise. bakalım hayırlısı. t:sosyal devlet ilkesine aykırı, faşist,bölücü,ayrıştırıcı istek.
devamını gör...
muhtemelen gerçek olmayan haber çünkü devletin en büyük kazanç kaynaklarından birisi sigara bundan vaz geçmeyecektir.
doğruysada çok güzel ve yerinde bir karar.
devamını gör...
geçen ay fena halde grip oldum. hastaneye gittim acil servise ve 3 saat sıra bekledim sonra ağrı kesici iğne vurdular bi tane şurup verdiler. ilaca para verdim mi verdim. muayene ücreti verdim mi verdim. hastaneye gitmek için otobüs parası verdim mi verdim. 3 saat tam 3 saat zamanımı verdim mi verdim. senin vereceğin ücretsiz sağlık hizmeti bu halde olacaksa sigara içmeyenlere de verme çünkü grip gidip kanser olarak çıkılıyor böyle bazı hastanelerden. biz özel hastaneye gideriz paşam ama sağlık için kesilen paramı da kesme maaşımdan.
devamını gör...
fenerbahçe'liler dışındaki kimsenin sağlık masraflarının karşılanmasını istemiyorum. zira bu sene bizi kanser ettiler..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar