sigarayı bırakmak için en etkili yöntem

sigara içen bütün arkadaşları temizlemektir. zira anne ve babalara göre "x iyi ama çevresi kötü" olm, bilmiyor musunuz? temizleyin çevrenizi, bir daha sigara içiriyorlar mı size bir görelim.
devamını gör...
karaköy vapuru kıvamında içmiyorsanız şayet ; gerek olmayan yöntemdir. günde maksimum 1 paket idealdir. sonuçta bir zevktir.

ha yok ben karaköy vapuru kıvamında , kızılderili misali aynı zamanda iletişim için kullanıyorum diyorsanız dumanı ; muhtemeln geç kalınmış yöntemdir.

Allah kolaylık versin.
devamını gör...
çok kıymet verdiğiniz bir arkadaşınıza söz verin... canınız sigara istese bile ahde vefa duygunuz daha ağır basar...

ben böyle bıraktım.. hem de günde 1,5 paket içiyorken.. hem de aniden... Allaha şükür...
devamını gör...
biraz önce bacalık durumunda benle yarışan arkadaşımın sigarayı bıraktığını öğrendiğimde:
niye bıraktın oğlum*
yengen dedi. bilmem anlatabildim mi. demek ki hatunların başlatma da başarılı oldukları gibi bıraktırmakta da üstlerine yokmuş.
devamını gör...
uyuz bir kızla yuva kurulmasının adamı sigara tiryakisi yapacağından olabildiğince hanım bir kız bulunmasıdır. hanım hanımcık bir kızın ricası centilmen erkeklerimiz tarafından kırılmayacaktır.
devamını gör...
asma suyudur efenim, bahar aylarında asmaların ince dallarından bir yerini kesin ve damara şişe bağlayın, 2 3 güne yeterli miktar birikir.
benim neden bırakmadığıma gelince, canım istemiyor.
devamını gör...
sigarayı yarıya gelince söndürün. 3-5 ay her sigara içişinizde bu şekilde devam edin. sonra tekrardan tam içmeye başlayın. ağır gelecek ve günlük içtiğiniz sigara sayısı düşecektir. sonra aynı yöntemi tekrar uygulayın sonra tekrar. 1-2 sene sonra içtiğiniz sigara keyiflik düzeye düşecektir. zaten keyiflik düzeye düşürünce bırakması kolaydır. tabi bu yöntemi uygularken sigarayı bırakma niyetinde olun. aksi halde sonuç vermez.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar