geçen seneki iphone kuyruğu ile kapışabilir. beyaz türkler ancak böyle zamanlarda garibanı görüyorlar. şu görüntü mükemmel malzeme değil mi ya? yanına da eski tüp kuyruklarından bi tane koy aha ülke batıyor hahaha diye yaygara yap beyni fazla zorlamaya gerek yok. ülke gerçekten batıyor olsa 15 temmuzdaki gibi bankamatiklerde olurdu bu kuyruklar.
devamını gör...
chp dönemindekinin aksine yokluktan kaynaklanan kuyruk değildir.

2.500 liralık kitap, 15.000 liralık ayfon kuyruğu da değildir.

bazı sahtekar tüccarlar yüzündendir.
devamını gör...
büyüklerimize göre beka sorunumuz var. neden var, nasıl bu noktaya geldiğimizi sormayacağım. hep davutoğlu ahmet'in ve cumhuriyeti kuran zihniyetin başarısız politikaları!
ben bu kuyrukları beka sorununun demo görseli olarak nitelendiriyorum. 400 milletvekili verilmemesinin sonuçlarını yaşayarak öğrendik. önümüzde seçimler var. acaba şer ittifakı olarak nitelendirilen kesim büyükşehirlerden bir kaçını, özellikle istanbul veya ankara'yı kazanırsa ülkenin başına nelerin gelebileceğini mi göstermeye mi çalışıyorlar. inandığımdan değil ama neden olmasın diye düşünmüyor değilim. neyse ki 2023'e az kaldı. süper güç olacağız, bu durum doğum öncesi sancılar diyelim kendimizi avutalım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar