şikayetvar.com

#özgürler 

herhangi bir ürün almadan önce muhakkak incelenmesi gereken sitedir. beğenerek izlemekteyiz. lakin bazı arayüz uygulamalarını güncellese iyi olur da demekteyim.
devamını gör...
çözüm mözüm yalandır bu sitedei. öyle ki firmaların tüketiciyi tatmin etmeyerek verdiği yanıtlar çözüm kategorosinde sayılır. kısaca en çok cevap veren firma olmak tüketicinin sorunlarını en çok çözen firma demektir.
devamını gör...
şikayeti olanında olmayanında yazdığı sitedir. neden herkes kendini bir rumuz ile gizler, madem şikayetin var açık açık yaz kimsin nesin, neden ve kimden korkuyorsunda rumuz arkasına gizleniyorsun .....
devamını gör...
çok işe yarayan kim yaptıysa ellerine sağlık olan site. yazın şikayetinizi yayınlandıktan 10 dakika sonra telefonda sorununuzu çözeceklerini belirtip şikayetinizi geri alamanız için yalvaran müşteri temsilcisi ile konuşuyor olacaksınız.
devamını gör...
bir çok firmayı çemkirebileceğiniz internet sitesidir. çözüme ulaşmayan sıkıntılardan tutun, garanti sorunlarına kadar her şeyi dillendirebilirsiniz size firmalar kesinlikle geri döneceklerdir ve çözüm üretilecektir.
bu sayede 3 ay gibi bir sürede garantiden telefonum gelmediği için yeni telefon aldım haberiniz olsun.

http://www.sikayetvar.com/
devamını gör...
şikayetde bulunduğum işbankası mesajımın altına müşterimizin şikayeti inceleme ye alındı diye copy-paste mesaj yazınca şikayetim çözüldü olarak belirten site. işin gerçeğinde işbankası konu ile alakalı kılını bile kıpırdatmadığı halde sitede sarı kutu içinde gülücük ifadesi ile şikayetim çözülmüş gibi gösteriyorlar beni zorla 7 yıllık banka hesabımı kapattıracaklar dolandırıcılığın adı değişmiş yanına da şikayetvar yancısını almışlar.
devamını gör...
şikayeti olan insanlarla şikayetçi olunan firmaların binevi arabulucusu.
onay mesajımı göndermezse birazdan şikayetçi olucağım site.

--- alıntı ---

2001 yılında kurulan sikayetvar.com, üretici, müşteri ve son kullanıcı arasında etkin ve tarafsız bir ortam sağlayıcı ve çözüm platformudur. site, türkiye’de başta firma ve tüketici ilişkileri olmak üzere her alanda kalitenin gelişmesi ve yerleşmesi için bir buluşma ortamı sağlamaktadır.

--- alıntı ---

not: başlık başıma kalmış ya la.
devamını gör...
ilk bir ayda parçalanan botumu geri almamakta direnen daybuyday adlı kepaze siteyle mücadelemde destekçim olan site.
ayrıca vodafone'u ne zaman şikayet etsem vodafone sorunu çözmek için harekete geçer.
en son yumoş'u şikayet ettim. konsantre yumuşatıcının rengi havlularımızına geçmişti. yumoş derhal iki litre yumuşatıcı gönderdi ve havlularımızdan üç tanesini incelemek için aldılar. şimdi on iki tane havlu bekliyorum kendilerinden.
şikayetinizi mutlaka şhttp://ikayetvar.com'a yazın. mutlaka firmaya ulaştırıyorlar.
devamını gör...
bu sitenin kurucusu bir doktor. hatta ve hatta özel muayenesini bırakmış bu iş için. *

yok artık öyle dükkandı büroydu iş yeriydi vs...
artık meslekler internette demedi demeyin!
devamını gör...
etkili ve yetkili bir site. şikayetinizi buraya yazıyorsunuz, şikayet ettiğiniz firma size bu site üzerinden cevap veriyor. ayrıca bir siteden ürün alacak isem mutlaka bu siteden araştırıyorum. yararlı bir site.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar