sıkça sorulan sorular

hemen her şirketin web sitesinde bulunur böyle bir bölüm. soru-cevap şeklinde okuyucu bilgilendirilir. ancak gerçekten; ''sık sorulan sorular'' mı? çoğu zaman hayır.

işte bir tanesi; ''osmanlı imparatorluğu döneminde diğer ülkelere gönderilen hediyeler içinde sırmakeşkaynak suyunun da olduğu doğru mudur?''

bu soru kaç kişinin aklına gelebilmiş be sırmakeş?* bunu başka bir başlık altında belirtebilirdin.


devamını gör...
aslında sık sorulan bir soru değil ;fakat kafama takılan bir soru.
sözlükte sevilmeyen,troll olarak nitelendirilen yazarların neden nick altları doluyor.hem dikkate almayın denilip sayfalar dolusu tanım girmek niye?eğer yazdıkları ters ve saçma ise onu dikkate almak yerine açılan başlıkta yazdığı ahlaksızca veya hakaret içeren tanıma yine aynı başlık altında cevap vermek daha mantıklı değil mi?
devamını gör...
sözlüğün yeni eski vesair yazarlarının akıllarına takıldıklarını sormaları için düzenlenmiş köşemizdir. öyle özel mesaj çekemem hem sorduğum soruyu daha çok kişi sorabilir lüzumsuz sosyalleşmeye gerek yok diyorsanız buradan hal-i hazırda sorular sorabilir cevabınızı alabilirsiniz. neticede o kadar mod o kadar admin bir de ben varım. bir şekilde cevaplarım ama siz bu cevaptan memnun olur musunuz bilmem?

peşin cevap: babasının böyle pasta yapmayı nereden öğrendiğini soracak arkadaş senin realizmini kaybettiğin yerde öğrendi.
devamını gör...
soru: modlarımızdan kaç tanesi erkek kaç tanesi erkek değil?

-test_yazar haricindekiler hep erkek. bilhassa keşşaf püsküüt ve iflah olmaz karamsar beşiktaşın efsane defansı ali eren rahim ve takoz recep hükmündeler.
devamını gör...
zeki müren de bizi görjaşkdhfşd

gayrimüekked için filmlerde, masasının ardında koltuğunun sırtı bize dönük oturup yüzünü göstermeyen ama her şeyden haberdar, süper güç diyorlar doğru mu?*
bir de filmlerdeki o adamlar niçin hep pencereden dışarı bakıyorlar? sorularını ekleyebileceğimiz sorulardır.

teşekkürler.
devamını gör...
soru: derviche moderne'nin bazı yazarlara yazıları karşılığında para verdiği doğru mu?

cevap: örtülü ödenek harici kimseye para ödemiyor kendisi. bir sözlük sandığımız olduğu bu sandığın ismi lazım değil bir arkadaşta bulunduğu sözlük gelirlerinin bu sandıkta toplandığı doğru ancak sadece belirli yazarlar faidelenebiliyor bu paralardan. yani çok çalışmanız gerekiyor.
devamını gör...
istatistiklerdeki sayıları topluyorum olmuyor, çıkarıyorum olmuyor. biri bana o sayıların neyini nasılını bir anlatabilir mi? bir sürü satır var, özellikle en alttakileri anlamadım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar