simon kjaer

kendisi ile görüşmelere başlandığı fenerbahçe tarafından borsaya bildirilmiştir.

fenerbahçe'nin bonservisine 9 milyon, kendisine yıllık 4 milyon € vereceği stoper.
ayrıca fener şampiyon olursa, 1 milyon € daha verilecek lile.

oha lan oha! bir stopere o kadar para verilmez. aziz çıldırmış olmalı...
devamını gör...
süper lig tarihinin 7.65m€ ile en pahalı transferi olmuş kendisi, fenerbahçe de 4 yıllık anlaşma imzalamış, e hayırlısı olsun.
devamını gör...
pozisyon zekası ve ilk hamleleri oldukça başarılı olan fenerbahçenin stoperi.

en belirgin eksileri fizik olarak çok güçlü olmayışı ve agresiflikten uzak oyun tercihi. fakat partneri olan bruno alves bu eksileri kendisinde barındıran bir oyuncu.

birbirlerini tamamlayacaklarını düşünüyorum. fakat ikisinde de olmayan en büyük eksik uzun mesafede hızlı olamayışları. bu sezon bol bol kart görecekler.
devamını gör...
ilk yarının ilk 27 dakikasında şaktar lehine skor 3-0 olacakken kendisinin beğenilmesi oldukça ilginç futbolcu...

tamam izlediğim ikinci yarı gayet iyi gözüktü..ama bunda şaktar takımının hücum etmemesini de göz önünde bulundurmak lazım...hava toplarında iyi olduğu söyleniyor ama rakipte yırtıcı diyeceğimiz bir forvetin olmaması etkilemiştir bu görüntüyü..

şaktar ilk 27 dakika yerden oynayınca felç etmiş savunmayı...tabi bunda gökhan gönül'ün olmayışının da etkisi var desekte rakip atakları genelde sol kanattan gelmiş gibi...

verilen para ile doğru orantılı olarak eleştirilecek bir futbolcu..yoksa kötü bir oyuncu değil kesinlikle...tabi izlediğim ilk maçta da adamı öldürmenin alemi yok..biraz daha uyum kazansın bakalım takım...ama şunu açıkça söyleyebilirim ki 6,5 milyon verip bunu almak ve egemen'i göndermek akıl karı bir iş değil bana göre...
devamını gör...
dün akşam antalyaspor mağlubiyetinde en büyük pay sahiplerinden, oynamadığı için.

şu durum gösteriyor ki, kendisi fenerbahçe nin en önemli futbolcusudur.
devamını gör...
5 şubat 2016 antalyaspor mağlubiyetinin sorumlusu değildir. kjaer'de oynasa sonuç pek değişmezdi adamlara arkaya sarktı sürekli kjaer'de yavaştı olurdu yine bir şekilde atardı antalya.
buraya bunun için gelmedim bu adam 8 milyon euroluk bir adam değil. 8 milyon euroluk adam basit paslarla çıkacağı topu taca falan atmaz.
devamını gör...
braga deplasmanında kırmızı kart görmek için hakemin peşinde dolaşıp türlü rezillikler yapan takım arkadaşı volkan şen'i kurtarmaya çalışan, skorbordu göstererek "zaten havayı aldık, bitsin de gidelim, kaşınma.." tarzı nasihat eden soğuk nevale.
devamını gör...
hani kaya gibi adam derler ya...

hikayesini öğrenmeli bu adamında kuzey avrupa ülkelerin pek güzel hikaye çıkmaz şekspir oyunları gibi sıkıcı olur genelde...

devamını gör...
kayserisporlu namahrem bir oyuncunun eline dokunduğu için kırmızı kart gördü az önce.

bu kadar kolay çıkmamalı kartlar, avrupa'da iki sertlik görünce dayak yemişe dönüyor sonra oyuncular.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar