sinan gümüş

a2 liginde gol kralı olup bu sezon a takıma yükselmişti.

10 maçta görev alıp 1 gol attı ve 1 de asist yaptı.gelecek vaat ediyor.tecrübe kazanması lazım.
devamını gör...
artık oynaması gereken futbolcu. genç, hırslı, alman kumaşı var, alt kategorilerde gol kralı olmuş. daha ne gerekiyor denge efendi? umut'u orada izlemek zorunda mıyız?
devamını gör...
daha ne yapmalıyım denizli? diye sorduran ve sordurtan topçumuz. bir zamanlar gözümüzü boyayan yasin öztekin'in hızlısı, tekniği, çekip sağlam şut çekebilenini bulmuşuz, her mecrada kullan hocam. millet bu yaşlarda bu çocukları buldukları gibi taze kan, makineli tüfen niyetine koyuyor, ateş ettiriyor. bizdeyse yaşı ilerleyip, saçı ağarıncaya kadar bekliyoruz. şu futbol mantalitesini kim değiştirir? kime vurur bu piyango bilemiyoruz, yoksa sinan da bu telef olan gençlerden biri olmaktan kendini kurtaramayacak türkiye'de.
devamını gör...
yürüyedur oğlum. yürüyedur. siz de korkadurun!

aslansın olm sen aslan. sakatlıktan nasıl dönülür gösterdin. sinan seni izlerken mutlu oluyorum sinan.

sen bi gün tribünlerde coşacaksın kupaları alacaksın aslanım.
devamını gör...
3 ay süren bir sakatlık geçirmesine rağmen toplam 25 maçta 11 gol 4 asist yapmış aslan parçası. bu akşam ki kayserispor maçında da hatrick yapmış.
henüz 22 yaşında. kanat forvet oynamasına rağmen sürekli golü düşünmesi hem sağ hem sol ayağına hakim olması ve cesaretiyle daha çok gollerini izleyeceğiz gibi duruyor. inşallah tekrar sakatlık yaşamaz.
devamını gör...
6 golun dördünde lukas 4 un de sinan var diyorlar..
skor 6 ama etki olarak böyle..
iki futbolcu +8 ediyorsa kalan 3 ne yapiyor..
pardon 9..
biri de wesley olsun..
sinyor bu cocugu gör..
konu gassaray degil..
ayrıca kendisi hollanda ekolunden hocası da hollandadan olması sanstir..
devamını gör...
dünyanını en iyi topçusu. nasıl olur da camiasının fikir babası milli takıma seslemez? ülkenin messisi, ronaldosu, brazzerstaki kel adamı, yüzüklerin efendisinin frodosu vs vs.
devamını gör...
fatih hoca'nın ne yaptığını anlamadığımız şu günlerde gitmesinin zaten hayır olmadığı göz bebeğimiz. canını yediğim. ceylan gibi süzül sen.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar