sınav çok kötü geçti deyip 95 alan öğrenci

bu anguta göre evet sınav 95'e rağmen kötü geçmiştir. çünkü 100 almayı kafasına koymuştur. 95'e sevinmez, o 5 puan nereden kırıldı acabaya kafa patlatır dingil.

eddie vedder: dayanamadım bi' ekleme daha yapıyorum ben bu öğrenciye... at kafasıdır.
devamını gör...
hocasına gidip hocam 5 puanı nereden kırdınız diye soracak olan yüzsüz öğrencidir de aynı zamanda.. bu yüzsüzlüğünden kırdı canım gidip boşuna sorma..
devamını gör...
100 alıp çanı yükseltmemek istiyordur. ancak sınav kötü gwçmiş ve 95 alıp çanı olabildiğince yukarı taşımıştır. sınıftakiler de o beş puanın nerden kesildiğini merak etmekte ve en az vu arkadaş kadar onlar da o beş puanın yerine gelmesini istemektedirler
devamını gör...
bu durum sürekli ise bir süre sonra adı yalancı çobana çıkacak ve gerçekten kötü geçen sınavdan sonra ağlayacak omuz bulamayacaktır. dışlansın zaten peh.
devamını gör...
isim vermeden bahsedeceğim kişiyi tanıdığım için genelleme yapmadan yaşadığım örnek üzerinden gittiğimde şımarık öğrencidir. hangi ders olduğunu hatırlamıyorum fakat öyle bir sınavdı ki tüm sınıf sadece ve sadece geçmiş olmak için dua ederken, bu kişi aldığı puanla sınıfın ortasında tepinmişti. kötü geçti dedi, not geldi yalan olmasın 98 filandı ve sınav kağıdını hocanın gözü önünde paramparça edip çöpe atmıştı. birbirimize bakışlarımızı hiç unutamam.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar