sınavsız ikinci üniversite

herhangi bir yükseköğretim bölümünde okuyan ya da mezun olanlar için açıköğretimde okuyabilme imkanı.açıköğretimi sadece işletme-iktisat sananlar için, fena bölümler de olmadığını belirteyim.
devamını gör...
hali hazırdaki derslerim az geliyo,gidiyim başıma biraz daha bela alıyım diyenler için güzel bir http://imkan.başvurduğunuzda ders sayınız otomatik olarak 16ya çıkıyor ki tembel bir öğrenci için kötü bi durum.ağlamıyorum gözüme toz kaçtı.
devamını gör...
meslek ele alındıktan sonra ilgi duyulan bölüm varsa okunabilir, yoksa zaman kaybı.onu okuyana kadar yüksek lisans falan yapılır.
devamını gör...
hali hazırda okuduğunuz bir bölüm mü var! ders çalışmaktan nefret ediyor, sınav dönemlerinde şekilden şekle mi giriyorsunuz! bu tam size göre bir seçim dostum. sınavsız ikinci üniversite demek, çektiğiniz sıkıntıların sonunda dişe dokunur bir başarı elde ettiğiniz hissini yaşamanız demektir. çünkü sınav döneminde her halükarda sıkıntı çekiyorsunuz, bari bu sıkıntıyı iki katına çıkarın da sevinciniz de iki kat olsun değil mi ama.

biraz bal deresi reklamı kıvamında oldu ama...
devamını gör...
söz konusu aöf ise bir gerizekalının bile kolaylıkla yapabileceği şeydir. sınavlar test usülü, ders geçme barajı yerlerde, atsan tutar zaten..
devamını gör...
kanatlı hayvan yetiştiriciliği bölümüne kayıt olmak istediğim sistem. çocukluktan beridir hayalim tavuk yetiştirmek.

aöf eve civciv gönderip kutularda, onların yetiştirilmesi üzerinden sınav yapıyormuş galiba.
devamını gör...
turizm bölümüne kayıt olmak istediğim sistem.
çocukluğumdan beri hayalim turizm.

aöf eve turist gönderip kutularda. onların yetiştirilmesi üzerinden sınav yapıyormuş galiba.
devamını gör...
kanınmca çok boş bir iştir. onun yerine öss'nin şu anki hali ne ise ona girip adam gibi fakülte okumak daha mantıklı; tabii derdiniz cv'nize bir satır eklemekten fazlasıysa.
devamını gör...
açıköğretim fakültesinde bolca seçeneği vardır. suan ikinci bölüm olarak okuduğum sağlık kurumları işletmeciliginin faydasını göremesemde gelecekte işime yarayacağını biliyorum.
devamını gör...
sınavsız diyorlar ama külliyyen yalan.

sınavsız üniversite dediğin, kayıt olursun, hiç vize ve final olmaz, dört sene sonra mezun olursun. böyle olanı varsa alırım bi dal.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar