sincap

üniversitedeyken evde beslemeye çalıştığımız kemirgen hayvandır.çok kötü kokar evde beslenmemesi tavsiye edilir.ayrıca çizgi filmlerdeki gibi sevimli de değil.
devamını gör...
* postları için avlanan türkiye de sayıları hızla azalan kemirici bir memeli hayvan.çok tatlı aşırı sevimli fazlaca ürkek...bir de bazı insanlara yakıştırılabilecek benzetme böyle badem gözlü küçük kulaklı sevimli suratlı olanlara..
devamını gör...
bugün kedinin ağzından aldığım heyvan. şerefsiz kedi kapmış sincapı gidiyor , bi dekmük kediye çuvvvv kedi bi kenara sincap bi kenara.baktım sincap yarı baygın , kuyruğundan tuttum biraz silkeledim sonra bi hayat öpücüğü kondurdum doğruca yavrularına koştu.ama dişimiydi erkekmiydi anlayamadım.giderken arkasına baktı muhtemelen bayandı.
devamını gör...
öğrenciyken evde besleme gafletinde bulduk. evet evet evde kafeste beslemeye çalıştık. olmadı. çok pis kokuyordu. kafesi temizlemek de çok zor oluyordu. çok pis ısırıyor. ayrıca önüne attığımız fındıkları yemedi. hayalkırıklığına uğradım resmen. hayalimdi bir sincapı fındık yerken görmek... * *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar