sınıfın en güzel kızı

1. (Tematik)
zekiyse güzelliğŸiyle değŸil,zekasıyla öne çıkan kızdır. kendisini bir obje gibi kullandırtmaz.

zekiyse ve azıcık şŸeytanlık varsa içinde, tüm sınıf ahalisini birbirine katabilecek olan kızdır.

salaksa, kullanılacak pohpohlanacak şŸımartılacak ama zor durumda kaldığŸında tekmeyi yiyecek kızdır.
devamını gör...
2. (Tematik)
güzellik göreceli ise ki öyledir, o halde bütün sınıfın aynı görü ile bakması sonucu seçilmiş kızdır sevilesidir.

birde atanmış güzel kız vardır, babasından dolayı yahut çok çalışkan olmasından dolayıdır.
devamını gör...
12. (Tematik)
yanında iki tane çirkin kızla gezer -güzelliği belli olsun diye- pek bir havalıdır. yanına yaklaşılmaz. erkek arkadaşı pek tipsiz ve arıza bir kişiliktir. -bu naçizane tespit üniversiteye kadardır-

bu arada yeni bir yazar. hoş gelmiş. 23 yaşında, adı leyla, esmerde kendisi.
devamını gör...
14. (Tematik)
aslında çok çirkin olup içindeki güzellik ukdesini bastırmak için türlü türlü yola baş vururlar, demek isterdim ama bizim sınıfın en güzel kızı gerçeketen çok güzeldi. çünkü ona aşıktım. hey gidi günler hey.
devamını gör...
15. (Tematik)
güzellik gelip geçicidir, eninde sonunda sen de yaşlanıp çirkin biri olacaksın , zaten önemli olan iç güzelliği diyerek selamladığım yazar. hoşgelmişler. *
devamını gör...
19. (Tematik)
her sınıfta vardır bu kız.

bizim sınıfta da vardı bir tane. buna birinci sınıfın ilk günü ilk derste aşık oldum ilk konuşmamız ikinci sınıfta oldu.

sonra 4. sınıfta küme yaptı öğretmen kızı getirdi karşıma oturttu derken muhabbete sardık... kız öyle erkeklerle oturmayan bir tip değildi hatta beraber oturduğu bünyamin i dışarıda sıkıştırıp yanından kalkması için tehdit ettiğim bile olmuştu.

sonra bir gün kümenin karşısında bu kız ve üç kişi oturuyorlar benim yanımdaki eleman gelmedi ben tek oturuyorum. kız kibarca yanına oturabilir miyim dedi bende içimden Allah Allah diyerekten tabi dedim geldi oturdu.

az sonra sınıftan bir uğultu yükselmeye başladı, aaaa falan hayalientry nin yanına oturmuş hımmm bunlar yakında evlenir türünden.... kız dayanamadı kalktı karşıya oturdu tekrar *

sonra ne mi oldu 5. sınıftan sonra başka şehire taşındılar gidiş o gidiş.

yoksa sen o kız mısın ha söyle bakim?
devamını gör...
20. (Tematik)
................... gibi bir noktalama işaretini * çok sık kullandığını fark ettiğim yazar. tanımları değil ama üslubu ve tarzı iki kişiyi birden hatırlatıyor. o iki yazardan bir tanesini çok severdim, diğeri pek benim kalemim değildi ama iyi yazardı. aman neler anlatıyorum böyle. neyse efendim, hoş gelmiş.

bu arada sınıfın en güzel kızıysa ismi ya şebnem'dir ya pelin. pelin dedim de, bizim sınıfta bir pelin vardı, böyle uzun boylu ... neyse onu sonra anlatırım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar