sinirlendiren şeyler

acele bir işin varken bilgisayarın kapalı olması. açmak için beklenen sürede farenin okunun dönen bir halkaya dönüşmesi ve içinden beş yunus, üç aslan atlayacak kadar uzun dönmesi.
devamını gör...
akbilin bitmesi ve elinizde bozuk para olsa dahi ''fazla akbili olan var mı?'' sorunuza otobüsteki herkesin kayıtsız kalması.
bir kez olsun 2 lira üstünü almamış, helal etmiş insana yapılacak muamele değil bu arkadaşlar, çok doluyum.
devamını gör...
sinirli olunmadığı halde tamam sakin ol, niye kızıyorsun ki çok gergin görünüyorsun diyerek sinirlendiren şeylerdir. al çileden çıktım mutlu musun?
devamını gör...
sinsilik. bak aslanım gel harbi harbi açık sözlü ne demek istersen de hatta kız, ama lafı eğip bükme. net ol.
devamını gör...
acele şekilde evden çıkmak için uğraşırken binbir uğraşla giyilen kazak yada sweatshirtün ters giyildiğini görmek yeniden tüm işlem geriye alınıp tekrarlanır. eğer ki yine ters giyilerse, cinayet!
devamını gör...
yurdun çalışma odasında ders çalışmaktan sıkılınca defterimin bir kenarına günlükvâri bişeyler karalayıp defteri kapatıp yemeğe çıktım. asansörden çalışma odasına gelene kadar karşılaştığım her kız o masada sen mi çalışıyosun, ismin ne, nerde okuyosun falan deyince geldiğimde de defteri açık bulunca benim gibi sakin ve kolay sinirlenmeysn bı kızın dahi sinirlenmesi işten bile değil.
devamını gör...
kadından korkan mahluklar.
yok öyle kılıbıklık manasında değil direk kadın kelimesinden korkan, iğrenen, onları ikinci sınıf gören yaratıklar.
lan anneniz falan hiç mi başınızı okşamadı kimse canı gönülden hiç mi oğlum demedi?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar