sinirlenince elindeki cep telefonunu fırlatan adam

bu şekilde sinirlenen iki tür insan evladı vardır. bir tanesi telefonu gerçekten fırlatır ve umrunda olmaz; bu abi gerçekten çok sinirli ve zengindir. ikincisi ise birinci gibi görünmeye çalışan tırtodur ki onun ya telefonu fırlattığı yerin yumuşak olduğunu ya da telefonu açılı tutarak (ekran üste gelecek şekilde) fırlattığını görürüz.

edit: demek ikincisi olanlar var ki sözlükte tanım eksilenmiş :)
devamını gör...
bu hareketi hakkıyla yapan tek tür insan evladı vardır.
asabidir.
ne telefon ne de başka bir şey umrunda değildir.
aslında olay telefonu atmak değil, yakında bulunan her hangi bir cismi atmaktır. kaşıkçı elması bile olabilir.
devamını gör...
terbiyesiz ahlaksız şımarık hırtodur..artistlikten başka bi şey bilmez..liselidir, sincan bebesidir..muhtemelen de o telefonu baba parasıyla almıştır,fırlattıktan hemen sonra kuyruğunu bacaklarının arasına sıkıştırıp dağılan telefonu toplamaya gider,yarım saat sonra da " hayyyanasını yaaa gitti gül gibi telefon" diye zırlar..

ayrıca müsriftir,israf edenleri Allah sevmez,ayağını denk alsın..
devamını gör...
nasıl yapıyorlar, o nasıl bi kızgınlık oluyor anlamıyorum.

hani ben bi kere çok kızıp atmıştım koltuğa yere düştü,
bi şey oldu mu diye kalp ritmim hızlana hızlana koştum sarıldım özür diledim.


çok zenginler bence. evet tespitim bu yönde.
devamını gör...
5110 sahibi olan insandır. o bataryanın o gövdeden ayrılması bile imkansızdır, bu cihetten sim kartın görünmesine daha epey yol vardır. at atabildiğin kadar.
devamını gör...
zenginler için asla geçerli olmayan eylemdir. zira zengin olanlar cep telefonunu duvara fırlatmak yerine, masanın üzerindeki satranç tahtasını ve daşlarını ellerinin tersiyle döküp saçarlar agresyon anında.
devamını gör...
hep hayalini kurduğum ama hiç yapamadığım atraksiyon. belki de sinirimi dışa vurma becerim yok, ondan. ama eğer bir gün yaparsam; ben, eski ben olmayacağım.
devamını gör...
sabrın taşım noktasının en üst seviyelere geldiğinin göstergesidir. genelde sinirli iken gözü hiç bir şey görmez tabirinde ki kişilerdir.

devamını gör...
benim. dün ilk kez bilinçsizce yaptım bunu. ilk başta ne yaptığımın farkında bile değildim. öyle öfkelenmiştim. öfkem geçince yaptığım ilk iş koşup, telefonun parçalarını aramak oldu.

tavsiye: sinirleneceğinizi hissettiğiniz zaman telefonunuzu güvenli bir yere bırakın. sonra istediğiniz gibi yardırın. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar