sırlar dünyası

ahireti salla oğlum yaptığın herşeyin cezasını dünyada bir bir çekersin sen asıl bundan kork gibi bir msj veren dizi sanırsam. cami inşaatına yardım eden fakirin ev bulup, kısır kadının çocuk sahibi olmasının akabinde, yardım etmeyi reddeden vicdansız, ilgisiz ve inançsız adamın elindeki bütün görkemli servetini ve itibarını kaybedişinin hikayesi örneğin. konu o kadar yüzeysel işlenir ki ya iyi de... diye başlayan sorulardan ansiklopedi olur. hiç karıştırılmaması gerekir kanaatindeyip. bir acayip stv klasiği vesselam.
devamını gör...
hayatımda izlediğim en basit konulara sahip olan program.yaratıcılıktan tamamen yoksundur kurgulanan hikayeler.ya çocuk altınları için annesini doğrar yada yine para için karısını falan öldürür bana kalırsa bu programda iyilik kötülük olgusundan çok para olgusu vardır yapılan herşey para için yapılır ve genelde gençler yaşlıları öldürür.
devamını gör...
-hayri abi gel koş sırlar dünyasını izliyoz...
-tamam bakalım bugünkü konu ne...
-kız kaynanasına eziyet ediyor kocasını fitliyor annesine kızıyor kocası da...
-abi kesin bu kız trafik kazası geçirir ben sana söyleyim...
-ana kadın kaza yaptı...
-abi nereden bildin ya...
-az çok belli ya senaryo bak şimdi annesi hastaneye gelecek kadın hellalik isteyecek...
-yok artık lebron james...abi nereden biliyorsun ya...senaryoyu sen mi yazdın...
-abi her zaman aynı şeyler ya artık çözün bunu...hırsızı bulma olayı gibi basit yani...
devamını gör...
finallere hazırlanırken müzikleri için bile tercih sebebi olabilir. üşenmedim izlemek için bir kaç formül türettim.*

yöntem 1
biraz huzura ihtiyacınız var ama aynı zamanda da finaller bir tarafınıza dayanmış ilk olarak samanyolu tv'de oynamadığı akşamlar pc de oturan arkadaş ikna edilir, youtube yada portal dizi sitelerinden bölümler bulunur, fonda çalan satyricon kapatılır, huşu içinde dinlenir.

bu benim için çocuk oyuncağı derseniz daha zorlusu geliyor hazır olun;

yöntem 2
duman efekti yaratacak bir madde bulunur evinin ortasın atılır ışıkları söndürülür, akabinde pc deki arkadaşı döverek atar youtube dan incesaz yada aria grubununu müziklerini açarsınız, bu sayede evinizde kolaylıkla kendi sırlar dünyasını yaratabilir, huzurlu bir gece geçirebilirsiniz. burada kilit insan pc yi hacz etmiş metalci gençliktir çok zorlarsa sis dumanını ona yediriniz.

not: aynı yöntem büyük buluşma içinde kullanılabilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar