yani mabel matiz gibi zayıf olmalı. gömleğinin en üst düğmesinin üstündeki gizli düğmeyi bile iliklemeli. bunu yapamadıkları için yazın yağmur gibi görünüp kayboluyorlar. bak yıldız tilbeye bir gram yağ pardon yağı geçtim et var mı?
devamını gör...
göreceli bir kanıdır. diyafram'ın ayarlanmasıyla ilgidir. örnek, ibrahim tatlıses ayağında kundura şarkısı söylerken zayıftı ama ses on numara.
devamını gör...
o değil de kimsenin tutup şişko lafına itiraz etmediği başlık.

yahu insanları siyasi görüşüne göre, cinsiyetine göre, dinine göre yeterince ayırmadık mı. şimdi tutup bir de bu listeye bedenlerini dahil ediyoruz. ayrımın, ötekileştirmenin, yaftalamanın her türüne hayır.

devamını gör...
bilimsel olarak dahi cürütülebilecek salak bir iddia. özellikle boğaz bölgesinde yağ biriken kişilerin ses tellerinde bir peklik oluşur ve zayıfladıkları zamanda bu güçlü ses kısmen olsa azalıyor. bu yüzden güçlü opera sanatçıları genelde şişman oluyor.
devamını gör...
şarkı yapmak derken, bestelemek söz yazmak anlamında söylediyseniz bilemeyeceğim ancak söylemek üzerine bir iddiaysa, can gox'u canlı dinlememiş insan serzenişi diyorum. selda bağcan, lucian pavorotti, zerrin özer, adele, sayayım mı daha.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar