şişman kadınların yaşama amacı

diğer kadınları kıskanmaktan başka bir şey değildir. böylesini kendi babalarından başka bir erkek beğenmez genelde. hiçbir erkeğin gönlünde yer edinememiş, hiç kimsenin gerçekten dikkatini çekememişlerdir. genellikle diğer şişmanlara ya da evde kalmamak için başvuran ilk adaya falan varırlar. bir de fat acceptance olayları falan vardır ki düşman başına. (bkz: afedersiniz obez)
devamını gör...
kendisini beğenmeyen fiziken de aklen de şişmanlığının altında ezilecek insanlara dünyayı dar etmek için değil elbette.
devamını gör...
eminim șişman kadınların yaşam amaçları tüm gün kadınlara sallamak için hayal gücünü zorlayan, tüm gününü bu konuda beyin cimnastiği yaparak geçiren erkek kurularından çok daha fazladır.(bkz: afedersiniz molla borani)
devamını gör...
muhtemelen once butun nimetlerden faydalanip hepsini yiyip sonradan zayiflayarak kendisine bakmayanlari pisman etmek sanirsam haci abi.

olm bi de yuzleri cok guzel oluyo lan. sonra bi zayifliyolar lan diyosun ben bunu nasil kacirmisim zamaninda.

kilodur bu alinir verilir karakteriniz zayiflamasin yeter baskan.
devamını gör...
birtakım kitlenin zevkine hitap etmeyen, belirli bir yaş aralığında ve belirli bir kiloda olmayan tüm kadınlar ölsün o zaman. bu erkeklerdeki kendilerine bu kadar anlam yükleme hastalığı nedir arkadaş?
devamını gör...
kulluk vazifesini yerine getirmek için yaşayanlar ve bunun için yaşamayanlar. tek dualite budur. ilk kısımdakilerin baş üstünde yeri vardı çünkü (bkz: el vela vel bera).
devamını gör...
hayatını vücudunun on santimetrekarelik bir bölümüne endeksli olarak yaşayanların anlamsız bulduğu amaç. bir ergen için bu düşünce normaldir ama yaşı 30 u bulmuş biri böyle düşünüyorsa muhtemelen azgın tekke sendromuna yakalanmıştır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar