reis-i cumhurun beyanıdır. mitingine katılan kitle de hep bir ağızdan bu beyanı onaylamıştır. şuradan görebilirsiniz

bir de gerçeklere bakalım:
--- alıntı ---

ülkemizin yüzölçümü bakımından ikinci büyük şehri olan sivas'ta kurulan sivas cumhuriyet üniversitesi, cumhuriyetin kuruluşunun 50. yılı anısına, 1974 yılında kanunlaşarak 11000 dönüm arazi üzerinde kurulmuştur

--- alıntı ---

resmi gazetede kuruluş ilanı
üniversitenin sitesinde tarihçesi
üniversite logosu

iktidar garip, halkımız ondan da garip...

tanım: isminden akp'nin kurmadığı belli olan üniversite. akp kursaydı 15 temmuz demokrasi üniversitesi olurdu.
devamını gör...
aynı geyik bilimum mitinglerde tekrarlanmıştır. o kursa nolcak kurmasa nolcak aman oy veren gene vercek. hatta oy vermese bile zenginler ne isterse o olcak. zenginin malı züğürdün çenesini yorar sözü burda da etkin.
devamını gör...
güldürmüş gaf. lakin reyizin demek istediği “tobb üniversitesi” o da yarım ve atıl şekilde yeni stadyumun kenarında inşaatının bitmesini bekliyor ki, yapılmayacak o da..

neyse önemli değil reyiz. işi malazgirt’e kadar götür. nede olsa alıcın var!!
devamını gör...
soruya mitingdeki halkın hep bir ağızdan "vaarrdııı" diye bağırması, akabinde reyizin yok demesi filan tam filmlik olmuş.

bu miting aynı zamanda reyizin "kitlere kadro verdik daha ne istiyorsunuz" dediği miting. doğrusu, kitlere kadro da henüz verilmedi.

belli ki reyiz beyin yanındaki danışman kadrosu iyice bitmiş, okeye dönüyorlar. kendi de her şeyi bilmeye çalışacağım diye iyice yorulmuş. bu kadrolarla olmuyor reyiz usta, her gün daha iyiye değil daha kötüye gidiyor var artık farkına, yoksa farkına vardığında elde iktidar kalmayacak.

31 mart seçimi iyi bir fırsattı bir şeyleri düzeltmek için de, özhaseki bey ankara adayı olarak açıklanınca gidişat belli oldu, umut kalmadı. sonumuz hayrola.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar