sivrisinek ısırığı

her şey onlara olan nefretimle başladı
onlar da sanki bunu biliyormuş gibi 10 kişi bir odada yatarken geldiler sadece beni ısırdılar
sonra sabah uyandığımda bir ben kaşınıyorum sonra diğer 9 kişi hep bir ağızdan
'aaa yapma, kaşıma yara yapcaksın kanıycak' demeye başlıyo
güzel kardeşlerim,arkadaşlarım canım anneannem
biliyorum iyi değil yara oluyor ama kolaysa siz kaşımayın yahu
sizin tuzunuz kuru tabi ben odada olunca sinekçeker gibi hepsi benim üstüme

bi de o nasıl bir tatlı tatlı kaşınmadır
gidip sineğe 'ne verdin sen bana çene altından la?' diyesi geliyor insanın *
devamını gör...
gelmesin diye bu sıcak bile göze alınarak kapatılan kapı pencereye rağmen çok da tatlı olan kandan (!) bir yudum almasıdır.
devamını gör...
sonrası tatlı bir kaşıntıdır. kaşınmasına rağmen kaşımadan ne kadar durabileceğinizi deneyin. çin işkencesinden beter. eminim sonrasında daha güçlü bir insan olacaksınız.
devamını gör...
bizim köy aşırı rütubetli olur yazları. sineklerde mutanta döner. geceleri, başında skorsky uçuyormuş gibi bir ses, ısırdığı yerde bir tümör bırakır.gece uykundan eder, artık dayanamazsın sinirden odada ne varsa sağa sola vurmaya kalkarsın. sonra öldürdüm zannedersin ama yatağa döndüğünde tepende yine o ses. vaaazzzzzzzz...
devamını gör...
sivrisinek ısırığına doğal ne iyi gelir? diş macunu sivrisinek ısırığına ufak bir parça diş macunu sürerseniz kaşıntısı geçer ve şişkinliğini alır. sirke özellikle elma sirkesinin içerdiği asit sayesinde ısırıklara iyi geldiği söylenmektedir. pamuğa damlatarak elma sirkesini ısırıklara uygulayabilirsiniz
devamını gör...
günlerce sıkıntı veriyor.ısırdığı yer hemen kabarır kızarır.bir de günlerce kaşınır bir türlü iyileşhttp://mez.geçen yaz vücudumun değişik yerlerinden arı sokmuştu,soktuğu an dehşet acıttı ve morarttı ama anlık bir şeydi.sonrasında ne kaşındı ne de acıdı(sadece tenimdeki morluk vardı o da beş altı gün içinde geçmişti).sivrisinek öyle mi,günlerce çile çektiriyor insana.allah 'tan kışın görünmüyorlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar