siyaseti bırakıp bilim konuşmak

ilerlemek isteyen toplumların yapması gereken şey. bilimsel olarak gelişmiş toplum zaten karar verme yetilerinde ilerlemiş olacaktır.
devamını gör...
lüzumsuz işleri bırakıp lüzumlu işlerden konuşmaktır. bilim olur, sanat olur, spor olur, olur da olur yani .
bir gün görebilecek miyiz acaba o günleri .

özellikle burada siyasetten başka hiç bir şey yazmayan, konuşmayan yazarları gördükçe hayret ediyorum , bu insanlar * dışarıda gerçekte nasıl bir hayat yaşıyor diye.
devamını gör...
siyaset bilimi, bir sosyal bilimler disiplini olduğu için kendi içinde çelişen bir ifade. başlık sahibi arkadaş herkes kendi uzmanı olduğu alanı konuşsun demek istemiş sanırsam.

siyaseti bırakın siyasetçilere, kendi alanınıza bakın babacığım. aramızda sanatçı yazarlar var lakin sanatla ilgili bir tane başlık gündeme giremiyor. yazık.
devamını gör...
siyaset bilimi olabilir konuşmak da bilgilendirci olur elbet ama devlet bahçeli de gırgh demiş diye ortada gezmenin kimseye faydası olduğunu düşünmüyorum.
devamını gör...
mümkünatı olmayandır.

siyasi çalkantılar sosyal yaşamdan bilime kadar her bir şeyi etkiliyor en nihayetinde.

çok iyi çalışmalar yapan, yapmak isteyen, potansiyel sahibi olan bireyler illaki etkileniyor bir şekilde siyasi atmosferden.

artık siyaseti konuşmayı bırakıp fiilen bir şeyler yapmak gerek.
(bkz: laf gemisiyle peynir gemisi yürümez)
devamını gör...
hak verdiğim önerme inşallah bir gün hayatımızın her yanına zehirli sarmaşık gibi dolanan siyasilerden kurtulup işimize gücümüze bakarız avrupa insanları gibi kafası rahat yaşayabiliriz. sokağa adım attığımızda markete gittiğimizde sağa sola döndüğümüzde her yerde onlar var çok kötü gerçekten .
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar