siyasi entry girerken tırsmak

sözlüğümüzde yaşadığım bir durum değildir. düzgün ifade edilen düşüncelerin katılınmasa bile bir kıymet bulduğunu düşünüyorum.

elbette aşırı uçlar, kalın kafalar mevcut; ama bir arada olmanın doğal sonucu. zaten bu tip zihinlerin değerlendirmeleri de bir anlam taşımıyor.
devamını gör...
kendini otomatik olarak mağdur saymaktan dolayı oluşan durum. sanırsın ki kendileri başka tarafa hiç yüklenmiyor. eğer birilerine yükleniyorsanız, siz de kendinize yüklenilmesini hazmedeceksiniz. bırakın bu "bize saldırıyorlar, mağduruz" ayaklarını.
devamını gör...
hiç tırstığım olmamıştır. siyasi olarak benimsediğim ya da benimsemediğim ne varsa bana aittir. kendi duygularım ve inançlarımdır. inanarak yaptığım bir şeye tepki gelecekmiş falan korkmam.
devamını gör...
ülkenin yarısı hükümeti desteklemiyor. herkes de fikrini ifade ediyor. tamam tayyip baba muhalefete terörist, hain filan diyor ama altı boş, günlük siyasi söylemler. muhalefet de iktidar için benzer şeyleri söylüyor.

fikrini ve muhalifliğini düzgünce ve hakaret etmeden ifade edebilen milyonlarca insan var ve bir şey olduğu/olacağı da yok.

yani.. rahat ol mübarek, tırsacak bir durum namevcut.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar