siz de kızınıza sahip çıksaydınız

şule çet cinayetinde sanık çağatay aksu'nun şule çet'in babasına söylediği.

olur abi bu ülkede kızımızı başka bir şehre üniversite okumaya filan göndermeyiz. güvenlik denilen şey verdiğimiz vergilerle filan sağlanmıyor. biz kendimiz bir elimizde sopa bir elimizde pompalı ile sağlarız o güvenliği.

haber
devamını gör...
bir yüzsüz ifadesi. ya sen kıza tecavüz edip camdan atarak öldürmüşsün yahu! insanda biraz, söyle gerçekten minicik dahi olsa bir yüz olur da utanır, bakamaz kızın babasının suratına. özür dileyip adamın ayaklarına kapanacağın yere söylediklerine bak densiz, haysiyetsiz mahlukat seni.
devamını gör...
insan tedbirle mükellef, neticeyle değil. şunu anlamakta çok zorlanıyoruz herhalde. adamın işlediği suç başta dediğimi yanlışlamıyor. duygusal yaklaşamıyorum bazı şeylere.
devamını gör...
böyle kanı bozukluk olmaz arkadaş. sen gencecik bir kızı korkular ve acılar içinde öldürdüğün için insanlık ve vicdandan yana nasibini almamış olabilirsin. ama içeride adaleti bir güzel sağlayacak babayiğitler vardır. bu şerefsizin çamaşır ipi ile kendisini boğduğunu görebiliyorum. gerçi böyle bir ölüm bile sana ödüldür, rezil herif.
not: hukukun üstünlüğüne ve adalete inancım ve saygım olmasına rağmen böyle bir insan müsveddesine acıma bile duyamam.
devamını gör...
ülkede idam olmadıkça, bu ve benzerlerini daha çok duyacağımız, duyduğumuzda insanın kanını beynine sıçratan söylem.

böyle adi, cibilliyetsiz, vicdansız, insanlığı bırak, hayvan olmaktan bile nasibini almamış yaratıklara karşı oruç ağızla kendimi yeterince ifade edemiyorum. normalde şu yazdıklarımı bile dile getirememem gerekir ama adamın yaptığı iş değil, ettiği laf değil.

her insan masum doğmaz güzel kardeşim, her insan mayası nasılsa öyle doğar. çünkü bir bebeğin büyüdüğünde bir gün böyle şeyler yapması, söylemesi için büyürken ne yaşamış olması lazım? hayır o psikoloji denen illet nasıl bir travma sonucu bu hale gelmiş olabilir aklım almıyor, ben mantığını kuramıyorum!

yok yani! kimi insanlar kendinden çok, sana, bana sınav!
tecavüzün cezası idam olmalı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar