sızıntı

#özgürler 

insanların bir şeyler kazanmak istiyorlarsa okumaları gereken dergi. bir bilim teknik kadar reklamı yapılsaydı şu anda dünya üzerinde de bilinen bir dergi olurdu. ayrıca sayılarını biriktiriyorum, ilerde çocuklarıma göstereceğim.
devamını gör...
gereksizliği üzerine kafa yormaktan imtina edilmesi gereken bir dergi. ilmi ve bilimsel amaçlarla çıktığı söylense de sadece kuru bilgi ve cemaat unsurunu içersinde yapılması gereken daha ne kadar fazla iş varsa onu nasıl yayabilirimin kaygısıdır. sadece cemaatindekilere hitap eder. hatta bir şekilde adresinizi bulup 6 ay yada 1 yıl evinize yada iş yerinize gönderirler sonra da sizi ararlar abone olmak ister misiniz diye.
devamını gör...
kolormatik gözlüklü abiler tarafından zorla abone yapılmıştım bu dergiye, yaklaşık altı ay kadar büroma geldi. her sayısında böcekle, kuşla ordan buradan apartılmış resimlerle, Allah'ın varlığını kanıtlamaya çalışırlardı, format hiç değişmezdi; "şu bilmemne sineğinin kanadına bak bu kadar mükemmel bir şey kör tesadülerin eseri olabilir mi, bık bık" mantığı her yazının ana izleğini oluştururdu. aboneliğimi iptal ettirebilmek için yalvardığımı hatırlıyorum.
devamını gör...
ciddi bir imaj sorunu olan dergidir. yıllardır ön kapakta "ne kadar civcivli, o kadar iyi" anlayışına sahip olunduğundan olsa gerek, dergi ele alındığında içini merak ettirmiyor. aksine kendinden korkutuyor. zannımca, sahip olduğu altyapısına yeni sade ve modern bir imajı oturtması kendisi için iyi olur. daha çok satan olmasa da, en azından "daha çok okunan" bir dergi haline gelebilir.
devamını gör...
türkiye de okunabilirliği olan birkaç dergiden biri,onların lideri..ilim irfan dergisi..
bilim ararsan bulursun,ilim ararsan bulursun,sağlık ararsan bulursun,bulmaca ararsan bulursun,tarih-edebiyat ararsan bulursun...daha da birşey istemezsin zaten..içerdiği konuların zenginliği ve çeşitliliği kadar,o konuların alt başlıkları ve açıklamaları da o kadar doyurucu..

yonca evcimikten geliyor;

(bkz: aboneyim abone)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar