slav

içine rusları, ukraynalıları,beyaz rusları,polonyalıları, slovakları,sırpları, hırvatları, bulgarları, slovenleri, makedonları, boşŸnakları, pomakları,torbeşŸleri ve goralıları alan dünyanın en büyük etnik topluluğŸu.

(bkz: islavlar)
devamını gör...
müslüman olmadıkları için Allah gördükçe insanlar biret alsın diye bu ırkın kadınlarını taş yapmış olabilir. onlardan birini gördükçe ademoğlu "bunu bir yaradan olmalı" der. beni bir ırkın üstünlüğüne inandırabilecek bir şey varsa kesinlikle bu ırkın kadınlarıdır.

(bkz: allah taş yapar)
devamını gör...
hepsi mi güzel olur bi ırkın, bir tane çirkin olmaz mı içlerinde! bazen yurt dışına çıktığımda görüyorum, benim boyumda kısa olmamasına rağmen yanlarında cüce gibi hissediyorum kendimi, nasıl büyüdünüz siz o kadar, nerde uzadınız böyle diyip nazar bombalarımı göndermemek için zor tutuyorum kendimi.
devamını gör...
sevimli olmayan insan ırkı. ya boyu boyuna olmadıktan sonra güzel olmuş ne yazar gözüne bakamazsın o derece... yok ya... ama çerkez ve boşnaklar öyle değil, ne uzun ne kısa tam karar milletler. tövbe tövbe tövbe
devamını gör...
slav kelimesinin menşeinin köle ticareti ile iç içe olmalarından mütevellit ingilizce kelime olan slave (köle) kelimesinden türediği iddiası yüksektir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar