socrates dergi

henüz 4. sayısı yayımlanmış spor dergisi. yazar kadrosunda eurosport tr den tanıdığımız bağış erten, caner eler, ozan can sülüm, inan özdemir, onur erdem gibi kıymetlilerimiz bulunmakta. 1. sınıf hamur kalitesinde , birbirinden güzel illüstrasyonlarla, bisiklet sporundan tenise, ordan muhammed ali'ye , ata sporumuz futbola her spor dalından kafa açan makaleler, sporcular içeren kabarık bi içeriği var. her sayı birbirinden güzel kapak fotolarıyla süslenmiş ama temmuz ayı kapağında şanlı wimbledon tenis turnuvası etkinlikleri sebebiyle nadal-federer-djokovic üçlemesine yer verilmiş, spoiler gibi olmasın ama ilerki sayfalarda andre agassi yi bile görmüş olabilirim. ansiklopedik bilgi içeren, arşiv yapılası dergi yapmış arkadaşlar, herkesin emeğine sağlık.
derginin sitesi için: http://tinyurl.com/qhr88jo
devamını gör...
"düşünen spor dergisi" sloganıyla nisan 2015 de ilk sayısını çıkarmış dergi."oynarken de, konuşurken de, yazarken de, yaşarken de, hatta ölürken de farklı bir adam olan socrates neden isim babamız olmasın? ‘democracia’sıyla, ’11 vote’siyle, 1982’deki takımıyla, yazar gibi yaşadıklarıyla ama en çok da adıyla. "denilerek adı socrates olmuş. kapaklarını, genelde şikayet edilen tuhaf kokusunu da seviyorum. her ay alıp keyifle okuyorum.ömrü uzun olsun.
devamını gör...
elimde kasım 2015 sayısı var. bugün aldım daha ve henüz okumadım ama tek tek bütün sayfalarına göz gezdirdim ve şunu söyleyebilirim ki; hani ntv'nin hafta sonları 8-10 saat spor yayını -futbol demiyorum bak, spor- yaptığı zamanlar vardı ya, o zamanların esintisi var sanki. öyle bi havası var. umarım yanılmam, dilerim düşündüğüm kadar vardır.

dergiyi almamda emeği geçen justsayyes'e de teşekkür edeyim bu arada. şaşırttı.*
devamını gör...
ismini brezilyalı futbolcu socrates'ten alan türk menşeili bir spor dergisi..

alman piyasasına giriyorlarmış..
alman rakipleri aşağıdaki oldukça populer olan futbol dergisi..
esinlenmek gibi biraz da..

(bkz: 11 freunde)

devamını gör...
mart sayısının kapağında hagi var, 20 sayfalık da bir röportaj yapmışlar, görüp almama şansını sıfıra yaklaştırmışlar resmen. geçen ay da almayayım diye alex de souza ya yer vermişlerdi. böyle de bi sana, bi bana, şimdi de nba gürühuna hitap edelimli, hak hukuk gözeten bi oluşum.elin fenerlisinin vesikalık fotoğraflı dergisini neden alacakmışım holiganizmimi bi kırsam tam abone olmalık ama, kendi seçkilerimle arşivimi büyütüyorum, daha verimli oluyor.
devamını gör...
yıllardır almak istediğim bir türlü sıra gelmeyen dergiydi. aralık 2019'da yaptıkları 2010'lar özel sayısıyla bu proje gerçeğe dönüşmüş oldu. ben çok beğendim açıkçası. ancak düzenli almayı pek düşünmüyorum. adamlar her sporu muazzam güzel yazılarla aktarmış. ben spor seven adamım 3-5 sayı okusam böyle hepsini takip etmeye başlarım. sonra başka hiç bişeye vakit kalmaz. hoş değil.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar