sokağa çıkanlara isyan eden italyan belediye başkanı

koronavirüs salgınının en çok vurduğu ülke olan italya'da delia belediye başkanı bancheri, halen sokağa çıkan kişilere çektiği videoyla tepki gösterdi. görüntülerde bancheri'nin sokağa çıkanlara çok sert bir biçimde tepki gösterdiği ve duruma adete isyan ettiği görülüyor.

adam kendinden geçiyor resmen. siz böyle dışarda gezerseniz biz bunu nasıl çözeceğiz diyor. haber

tükçe alt yazılı kısa olanı ;


italya bilenler için konuşmanın tamamı.
devamını gör...
gerizekalı gibi davranan ülke yönetimine de isyan etmesi gereken başgan. bu olayların kritik hale gelme aşamasında 5-6 saat sonrasına sokağa çıkma yasağı geleceğini duyurmuşlar. yönetici akıl bunu yaparsa halktan pek bir şey beklememek lazım. avrupa krizinin startını veren ülkedir italya.
devamını gör...
batı medeniyetine ne oldu sizin yahu diye sormamı gerektiren tepkiyi verdiren belediye başkanı. o kuzeyde ikamet eden zenginlere anlat derdini sayın belediye başkanı. hep onların başının altından çıkmış bu sağlık sisteminin çökmesi olayına sebebiyet veren toplanmalar ve salgının yayılması. seni çok iyi anlıyorum reis. geçmiş olsun duyarlı italyanlara. duyarsız italyanlarla zaten corona virüs ilgileniyor.

özetle insanların çoğunluğu aynıymış dedirten belediye başkanı.
devamını gör...
isyanına meslektaşı çorum belediye başkanının da katıldığı başkan.

çorum belediye başkanı dr. halil ibrahim aşgın "evde kal" çağrısına uymayan yetişkin ve bireylere sosyal medya üzerinden mesaj verdi. aşgın paylaşımında "sanki #evdekalçorum diye kuşlara dedik... onlar her zamanki olduğu yerde yoklar ama...!" ifadelerine yer verdi.

devamını gör...
ıtalyan belediye başkanının artık bıktım lan sizden ses tonu, o mimikleri...öldürdü beni gülmekten. "muhtemelen en son ilkokulda koştun bu koşu sevgisi nereden çıktı neye koşuyorsun ! " sen cok yaşa güzel insan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar