sokakta hamile kadını taciz eden sapık maganda

diyarkbakır'da olan olay. çocukları ile birlikte sokakta yürüyen hamile kadın arkadan yaklaşan bir sapık tarafından tacize uğradı.

kadın sapığa tepki gösterdi. sapık ise silah çekti ve kadına tekme savurdu.

çevredekiler ise olan biteni sadece izledi.

devamını gör...
Allahtan büyük çoğunluğu müslüman bir ülkeyiz. dindar gençlikte yolda şükürler olsun. çocuklarının yanında bir kadın tacize uğrar, silah çekilir yapılan tek şey kameraya çekmek. black mirror bölümlerinden biri böyleydi. yavaş yavaş dönüşüyoruz. diğerleri ise bakıyor sadece. bu kadar rezillik ve ahlaksızlıklara rağmen dünya hala ayaktaya cidden şaşırıyorum.
devamını gör...
şort giymemiş, mini etek giymemiş...

bu tip olaylara bahane arayan insanlar buna ne diyecek? 2 çocuğu var, hamile ve sokakta yürüyor. ne işi vardı sokakta mı? bu tip pislikleri toplumdan silmemiz gerekiyor. pisliklerine bahane arayarak onları savunanları da öyle.
devamını gör...
vallahi kimse kusura bakmasın, böyle hayvanoğlu hayvana en az 10 sene hapis cezası veremiyorsan, ne ekonomin düzelir, ne sporda başarılı olursun, ne dış siyasetini adam gibi yürütürsün.
bir ülkede adalet yoksa hiçbir şey yok.
devamını gör...
erkek arkadaşlar sizden ricam böyle olaylar gördüğünüz zaman Allah tabi ki göstermesin ama eğer ki görürseniz bakın yapmanız gereken sakince yaklaşıp bu tip insanların kulağına var gücünüzle yumruk atmanız. var gücünuzle kulağına vurun direkt yere düşecek kim olursa olsun size yemin ediyorum ve yine var gücünüzle yerdeyken kulak tarafına ayağınızın altı ile tekme vurun. ne kadar kafası güzel olursa olsun kendisinden geçecek. isterseniz sonra bu şerefsizleri polise verin yada kişileri alın uzaklaşın ama lütfen bakıp izlemeyin.
devamını gör...
kimse kusura bakmasın ama silahlı birine kalkıp kimse müdahale edemez. sonra kimse kameraya falan çekmiş de değil. belli ki güvenlik kamerası görüntüsü. elamanın rahat tavırlarına bakılırsa, kadınla bir alakası var gibi görünüyor.
devamını gör...
ne pislik insanlar var ya. bu sapıklara ses çıkarmayınca korktu demiyor o da istiyor diyor, ses çıkarınca da kaba kuvvet uygulayıp üste çıkıyor. bir münasebeti var diye uzaktan seyredilmiş gibi. bu konularda hanımlar daha yürekli, müdahil oluyorlar sadece izlemiyorlar.
devamını gör...
olay diyarbakır'da geçiyor. 2 çocuğuyla birlikte yolda yürüyen hamile bir suriyeli kadını taciz eden ardından karşı koyunca silah doğrultup tekme atan şeref yoksunu hala kayıp.

diyarbakır bağlar'da iki çocuğun cinsel istismara maruz kaldığı yusuf islam caddesi'nde, bu kez 23 yaşındaki suriyeli hamile bir kadın, iki çocuğunu okula götürürken cinsel saldırıya uğradı. saldırgan kendisine karşı koyan e.x. adlı kadına silah çekip tekme attı. e..'in polise şikayette bulunmasına ve olayın güvenlik kameralarına yansımasına rağmen saldırgan bulunmuş değil.
haber linki
devamını gör...
"hamile kadın sokağa çıkmasın" diyerek imamın gaz çıkardığı bir ülkede, o imamın cemaati büyük abdestini yapar... bu kadar sansürlü yazmak için dişimi sıktım bilesiniz...

kadını tanıyor olması gerek filan denilmiş ya, hiç bir kadın tanınsa da tanınmasa da, çocuklarının yanında bunca hakareti hak etmez.

Allah sizi en güzel şekilde kahreylesin inşallah...
devamını gör...
o kadın bugün açıklama yapmış. ayrıca aile ve sosyal politikalar diyarbakır il müdürlüğü olaya müdahil olmuş.
bi yakalansın bakalım ne çıkacak.

--- alıntı ---

diyarbakır’da okula götürdüğü çocuklarının önünde tacize maruz kalan suriyeli e.x., “din iman kalmamış hamile bir kadına çocuklarının gözlerinin önünde bu yapılır mı? bu insanlık dışı saldırıya maruz kaldığım için utanç duyuyorum. çocuklarımı korku içinde almaya gidiyorum. yine bana bunu yapar endişesi yaşıyorum” dedi.

--- alıntı ---

haber
devamını gör...
büyük harflerle piçtir.
gelelim kimse müdahale etmiyor sözüne. aramızda müslümanından kafirine, kim olursa, görüşü ne olursa olsun yasalara yaptırımlara güvenen var mı? şunun gibi piçlere ülkenin polisi dahi müdahale etmeye çekiniyorsa cebinde çakı dahi taşımayan vatandaş ne yapacak. silahı olan silahını kullandığı zaman başına neler geleceğini kestiremiyor. devlet o piçi gebertenden hesap sormasa onu bir saatlik ederler eminim. ama devlet tecavüzcü sapıkları dahi koruyorsa kimsenin müdahaleye cesaret ve mecali kalmıyor. bizim olayları tv de izlediğimiz gibi, yanındaki olayı izliyor.
devamını gör...
ş.d. isimli sapık oluşturulan özel bir ekip ile yakalanmış.

zaten hırsızlık ve uyuşturucu suçlarıyla aranan bir şahısmış.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar