sokakta öpüşen gençlere saldırıp dövmek

sokakta öpüşen gençlere saldırıp dayak yemek daha olasıdır.
devamını gör...
ayıptır, günahtır karışmamak gerekir. yapılmaması gereken harekettir. sonuçta bu da fiziksel bir ihtiyaçtır. belki o garibanların başlarını sokabilecekleri boş bir ev yok. belki aile ile yaşayan gariban öğrenciler. halden anlamak lazım. saldırılmamalıdır.
devamını gör...
eğer aile önünde yada dini bir ortamda yapıyorlarsa ders verici nitelikte saygın eylem.

devamını gör...
tabi ki o öpüşen gençlerin kim olduğu da önemlidir. bu öpüşme işini darp ileyarıda kesenleri hayvanlıkla suçlayan arkadaşın kızkardeşi ile bir sokak serserisi ise söz konusu öpüşen çift, bu kibar arkadaşın da derhal girişeceğine eminim. yani başkasına güzel de, bize mi çirkin. değil mi ama.
devamını gör...
anlatım bozukluğudur. benzeri için (bkz: sokakta dövüşen gençlere sarılıp öpmek)

doğrusu sokakta öpüşen gençlere saldırıp onları dövmek. lakin size onları dövme hakkını veren azgın özgürlük hissinin onlara da öpüşme hakkını verdiğini de unutmamaktır. velhasıl konuyla alakalı olmasa da şöyle güzel bir deyiş vardır:

nitekim öfke, pusudan askerini saldırttığı zaman, ortada ne insaf kalır, ne takva, ne de din kalır. ben şu göklerin altında, bunca meleği ürküten böyle şeytan görmedim*.
devamını gör...

--- alıntı ---
kelimenin tam anlamıyla "insanlıktır".
--- alıntı ---

düşündüm başka ne yazayım dedim ama üstadım , diyecek söz bırakmamışsın. evet "insanlıktır". tabi ilk önce bir uyarmalı bu gençleri "kardeşim yapmayalım dinimiz bunu yasaklamıştır ve bunu ayetlerle destekleriz : "zinaya yaklaşmayın gerçekten o 'çirkin bir hayasızlık' ve kötü bir yoldur" (17/32) tabi bunlara fırsat bırakmayıp saldırıya geçerlerse, dövülmelidir. verdim fetvayı yoldaşlarım. günahı boynuma...
devamını gör...
herkesin kendilerinin ahlak anlayışına,kendilerinin dini inançlarına sahip olmasını düşünenler için son derece insanidir. zaten bir biz akıllıyız,öpüşenlerin dünyadan haberi yok. mesela bu öpüşen çiftin dinsiz,imansız olabileceği aklıma gelmiyor,hemen dalıyorum topla tüfekle. hey maşallah.
devamını gör...
haklıyken haksız konuma düşmenin pratik halidir..

bu arada;

yapabilenin eline sağlık..
devamını gör...
haddini aşmaktır. Allah için buğz etmek bu değil...
devamını gör...
1958'den beri kırmızı çizgimiz.

1958 yılında amerikalı genç bir adam, türkiyeli sevgilisini sokakta öpünce neredeyse linç ediliyordu. amerikalı genç ve sevgilisi 20'şer lira ağır hapis cezasına çarptırıldı. yargıç "nişanlı da olsanız türkiye'de olduğunuzu unutmayın" dedi.
devamını gör...
seks mi la bura diye diye vururum ağzına. 40 yıldır yalnızlıktan dudak diye domatesi emiyorum yapılmaması gereken şeyler bunlar.
devamını gör...
o değil de geçen bizim ara sokaktaki çaycıda oturuyorum. iş çıkışı kısa koşu bir yorgunluk çayı, az sözlük falan. arkamda da iki genç var. tesettürlü bir kız ve bir oğlan.

rahatsız olmasınlar diye uzağa sırtım dönük olarak oturdum ama kikirdemeleri ve fingirdemeleri bitmedi. bir ara destur olsun diye alenen dönüp baktım ama baya baya birbirlerine sırnaştıklarından farketmediler veya oralı olmadılar.

az sonra bizim muhafazakar esnaf diplerinde bitti ve yandaki evi gösterdi. "arkadaşlar burası tekke. içeride de ermişler yatıyor haberiniz olsun" dedi. sesini kısıp paranormal çağrışım uyandırmayı da ihmal etmedi. tabi bizim fingirdeklerin sesi kesildi.

yani dövmek olmaz. ruhla yatırla korkutsanız kafi. Allah'tan korkmayıp ruhtan korkmak ise ayrı bir konu. oraya girmiyorum. herkes kendine baksın.
devamını gör...
genelde milli sporumuzdur.

iş aşırıya kaçmazsa sıkıntı yoktur. karışılmamalı. hatta karışanlara da ben karışırım. sevgilisidir sarılır yanağından öper saçını okşar koklar. biz topluluk içinde manitamızın elini bile tutamıyoduk. keşke tutsaydık.

hee olay french kisse dönerse orda onların ikisini de kafatasından bantlarım bi daha hiç ayrılamaz o ağızlar. kimse de kusura bakmasın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar