o kadar çaresiz kalınan bir durumdur ki o an Allah'a dua edilse "ya rabbi böyle çileye denk geleceğime beni ya taş ya da kuş et" diye dua etse cenabül rabbül alemin bu kulum dünyada çok ızdırap çekti diyerek o duayı kabul edebilir.
devamını gör...
camiden çıkarken ayakkabının ortadan kaybolduğunu fark ettiğimiz andaki etkiyle aynıdır sanırım. birinde yırtık pırtık terlikle eve dönmek, diğerinde de takunyalarla dönmek..hangisi daha fena olur acaba?
devamını gör...
rezil bir durum. ayağında tutsan bir dert, çıkarsan zaten olmuyor. neyse ki her sokakta a101 ve bir var. girip eve kadar götürecek bir terlik alınıp yola devam edilir.
devamını gör...
yazın o koca estetikten yoksun bakımsız ayakları şıpıdık terliklerle görmek demek, kopsun o terlikler.. neyse ki moda dünyamız terlikle çoraba onay verdi de bi nebze rahatladık.
devamını gör...
işte bu yüzden plastik banyo terliği.

yaz günlerinin haşin sıcaklarında yürümek bile zul iken bir de terliğin kopması. işte burada erdin erdin, eremezsen feriştahı gelse himalayalar'dan kâr etmez. ara ara kopan parça parmak arasına sıkıştırılır ara ara da ceylan gibi seke seke yoluna bakılır. evde hayat var.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar