kesinlikle aksini isbat edecek bir tek kıza bile rastlamadığım önerme. nasıl bir tesadüf, tevafuk, denk düşmekliktir bu arkadaş. isviçreli bilim adamları keşke buna da el atsalar. ya da ne bilim atayizler cevap versin falan. müslüman solcu kızlarda da aynı şey geçerli. nerede çirkin var aynı sol cenahta toplaşmış.
devamını gör...
yanlış bir iddiadır. arkadaşlar siz hiç şu emep'in, tkp'nin mitinglerine denk gelmediniz anlaşılan. baya baya güzel kızlar var lan aralarında. kız düşürmek için solc mitinglerine giden adamlar var bu ülkede beyler! dikkatinizi çekerim.
devamını gör...
çirkin kız yoktur. bedepe' li kadın milletvekili vardır. ayrıca, solcu kızlar çok güzel oluyor dediğimdir. onlarla tartışıp en sonunda verecek cevabı kalmadığında ki halleri yok mu hele dünya tatlısıdır. sırf bu yüzden sevilirler, zıt kutuplar birbirini çeker bu doğanın kanunu.
devamını gör...
iddasında bulunan çirkindir. çirkinlik yaptığın davranışlarla, ahlakınla ilgilidir. ihtiyarlayınca hepimizin yüzü buruşacak, bunu kabullenelim. dış güzelliği bir tafa bırakırsak olay şudur: görüşün seni çirkin davranışa itiyorsa , o görüş çirkindir. sen görüşünü kendi çirkinliğine alet ediyorsan sen çirkinsin. her ikiside bir araya gelip sinerji oluşturuyorsa dünyanın en ahlaksız, aşağılık işlerine imza atma potansiyelin var demektir, kendinden bile korkmalısın.
devamını gör...
iddia falan değil düpedüz gerçeklik. kaç tane solcu kadın tanıdıysam hepsinin bakımsız süpürge çalısı gibi koyu berbat bir kızıl renginde saçları, nurları alınmış bir yüzleri vardı.
devamını gör...
güzellik yarışmalarında boy gösteren mayolu pozu ayrı konsept pozu ayrı dehşet veren sağcı kızlar ile desteklenmesi gereken iddia. kolay gelsin.
devamını gör...
eğer bahsi geçen safkan solcularsa su götürmez gerçekliktir. üstelik hem çirkin hem pis olurlar. kuaför yolunu bilmezler. biz sağcı güzel kızlar kendilerini hiç sevmeyiz.**
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar