sol şeritte bilgi verici başlıklar olmaması

çok üzücü bir durumdur. yazarların makara dışında hiçbir şey ile ilgilenmediklerinin göstergesidir. şu sözlüğe iki bilgi gireyim değer katayım yok. tamam onlar da olmasın demiyoruz olsun ama neden sadece o tip başlıklar var yahu.

devamını gör...
karanlıktan şikayet edeceğine bir mum da sen yak demek isterdim ama demek istemiyorum.biraz tembel yazar söylemi gibi geldi bana.kimseyi de yaftalamak istemem lakin , başlık başlıktır ama alakalı ama alakasız,ama bilgi verici ama değil.kimse kimsenin klavyesine zincir vurmuş değil.sözüm yazara değildir yanlış anlaşılmak istemem fakat ''neden o tip başlıklar var yahu'' sorusu sadece o tiplerin bir şeyler yaptığını gösterir.bilgi veren tipler başlık açtı da okumadık mı ! gerçi uzunsa okumuyorum ama en azından artılıyorum ki gaza gelsin ,kendini iyi hissetsin ve tekrar başlık açsın sözlük para kazansın zengin olalım diye * neyse çok uzatmayam. bilgi verici başlık açan tipli arkadaşlar valla cogayip ediyorsunuz.
devamını gör...
sözlüğün seviyesini gösterir. cogito sözlük yazarları ödevi varsa yapar, işi varsa halleder, sınavı varsa çalışır, tezi varsa yazar ondan sonra sözlüğün başına oturur. yani demem o ki daha önce bi sürü bilgi verici başlık açıldı, şimdi sıra geyiğe geldi. hayattaki her şeyi halletmiş insanlarla dolu burası. eheh. şaka cogican şaka. ukela değil bu yazarların hiç birisi. sözlük ilk açıldığında da boş ama çok tanım mı dolu ama az tanım mı tartışmaları vardı. hala olmalı, bir şeyler tartılmalı ama mizah iyidir. zihin açar. zihin açılınca da insanın aklına ön ayak olmak gelebilir belki..
devamını gör...
vikipedi varken isteyen açar okur diye burada alıntılamak yazarlıkla bağdaşmaz ise yeni uzman yazarları sözlüğe kazandırmak lazım ama termodinamik gibi bir konuda doktora yapan adamın entry kasmaya zamanı olur mu bilemem.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar