son bir yılda doğalgaza gelen zam

toplamda 5 kez olmak üzere ikisi ayni ay içinde yapılan kol gibi zamlar. yüzde 57-60 arası toplam yapılan zam kendi içinde 70'e tekabül ediyor. botaş direk cumhurbaşkanlığına bağlı değil miydi? demek ki doymuyorlar ne diyelim ki. Allah belanızı versin. hala şunları adam yerine koyup ekonomi diyen kişi senin belanı vermiş Allah sana sözüm yok.

Zam
devamını gör...
neden 1 yılda bu kadar zam yapıyorlar ki nasıl olsa sene sonunda bu fiyatlar 2x olmayacak mı. alıştıra alıştıra vermek ayıp oluyor çaksınlar %100 zammı biz onu bi tarafımızdan çıkarana kadar 1 sene geçer zaten.
devamını gör...
valla maaşa zam gelmiyor ama başta doğalgaz olmak üzere, elektrik, su, yiyecek, içecek ve her şeye insan üstü zamlar geliyor. bunlar sürekli iktidar-muhalefet kavgası yapacağına halkın refahını yükseltme kavgası içine girseydi en azından daha mutlu bi halk olurdu. ama nerede o günler.. ah avrupa ah.
devamını gör...
havalar iyice soğumasın ne kadar geç yakarsan o kadar iyi diye insanları duaya sevk etmiştir. kışın herhalde yorganlarla oturacağız. biraz daha zam yaparlarsa evin içinde ateş yakıp etrafında toplanma dönemine geri dönebiliriz de.
devamını gör...
kaşıkla verip, inşaat kepçesi ile alıyorlar, seçmenleri nasıl görmemezlikten geliyor anlamıyorum, elimizde eğlenebileceğimiz ne kadar şey varsa aldılar şimdi sıra zorunlu ihtiyaçlarda, artık tezek yakar onların deyişi ile 10 kilo yorganın altına yatarız.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar