kendine müslüman değildir, arkadaşlarının, kardeşlerinin, birlikte yaşadığı insanların hakkını da savunan kızdır.
devamını gör...
bu kıyafetle parkta dolaşamazsın seni polise şikayet edeceğim diyecek kadar cüretini aşmış yobazlara karşı hemcinsinin arkasındadır. dedikodusunu yapmak yine erkeklere düşer tabi. madem bu kadar kadınlıkla ilgileniyorsunuz gidin cinsiyetinizi değiştirin beyler. olmuyor böyle.
devamını gör...
zamanında nenesinin örtüsü kanunla yasak edilmiş yakın zamanlarda örtüsü ünide, kamuda zorla çıkarılırken ses etmeyen bazen alkış tutan kesimin bile haklarını savunan delikanlı kızdır. yapması gerekendir çok doğrudur.
devamını gör...
seküler kafaya sahip müslüman kızdır. şeriat zahire bakar zira.
devamını gör...
ben giyim tarzına karışıyorum. avret mahalli ortada dolaşamaz hiçbir kadın. bu özgürlük değildir bu hayvanlıktır. haliyle bu sözde başörtülü de neyi savunduğunu bilmeyen din cahili bir vatandaş.
devamını gör...
sigara iciyor olma ihtimali 94.7% nargileye girmiyorum. şu an lennon gözlükleriyle pazar takılmacası yapıyor.
devamını gör...
kendisi olmasa da doğacak kızının şortlular grubuna dahil olacağı kestirilebilecek kızdır. buna melezleşme denir. iki dünyaya da ait, hiçbirine tek başına ait değil.
devamını gör...
Allah'ın yasakladığı bir işi savunmanın vebalinin bilincinde olmayan, belki taktığı başörtüsünü bile niçin taktığının bilincinde olmayan bir mümine kardeşimiz.
devamını gör...
fikir özgürlüğüymüş...
isteyen istediğini yaparmış...
kimsenin hayatına kimse karışamazmış...

pehhh.
helal dairesi ateşse ; haram dairesi buzdur. helal dairesi buzsa ; haram dairesi ateştir. ateşle buzu yan yana koyarsanız illaki bir taraf ; üstünlük sağlayacak ; bir taraf etkinliğini yitirecektir. isteyen istediğini yapsın demekle isteyen istediğini yapamıyor. suyu ve ateşi yan yana koyup ne olursa olsun demekle bu iş olmaz.

ayrıca sekülerlere yaranma çabamız neden?allah bizlerden razı olsa yetmez miydi?onların bir iki ''aferin''ini almak için ne zamandan beri müslüman mahallesinde salyangoz satılmasına izin verir olduk ? bizlere yakışan bu mu ?

sözün fazlasına gerek yok hayat kimilerine ''waiki way way''
devamını gör...
şeriatın hakim olmadığı bir toplumda kimse çıkıp şort giyen kıza bir şey diyemez, kendince adalet sistemi kurup ceza kesmeye kalkamaz. senin derdin şeriatı hakim kılmak olmalı sokaktaki kadınla kızla bir işin yok. ki islami bir nizam kurulmuş olsa bile kuralları ihlal edenlere ceza vermek bize düşmez. eğer bugün şu laik düzende şortlu, mini etekli insanlar gerçekten taciz ediliyor, birilerinin hayvanca muamelesine maruz kalıyor olsaydı şeriat isteyen bir vatandaş olarak buna ben de sessiz kalmazdım. fakat #5868303">#5868303 nolu tanımda da belirttiğim gibi böyle bir durum söz konusu değil, dert fitne çıkarmak. fitneye destek vermek de aptallıktır.
devamını gör...
birilerini niye havaya hoplatmış anlamaya çalışıyorum. 1. si, bu bir dedikodu değil, ortada tuhaf bir durum var bunun gündem edilmesi. 2. si, bu durumun gündem edilmesi kadınlıkla ilgilenmek değil. bu konu da birilerinin benim erkekliğimle ilgilenme yeri değil!

> benim de şort giyene şiddet uygulayalım, açık giyene dayak atalım diye bir iddiam ve eylemim yok ancak bazılarının farklı amaçlarına da alet olacak kadar aptal değilim. mevzubahis protestoda 3. cinsin bayraklarını da gördüm. bu doğru bir şekilde insan hakkı arama metodu değil. onca hakka tecavüz olurken göremiyoruz bunları ama bu gibi işgüzarlıklardan geri durmuyorlar. muhtemelen chp'nin başörtülü ve çarşaflıları görüntü olsun diye bazen kullandığı gibi bu biçareleri de öyle kullanmışlar. eline tutuşturmuşlar zavallının.

şunu da epeyden açtıydım; (bkz: çıplaklığı savunan mütesettir kız)
devamını gör...
öncelikle kadın ve erkek bedenini teşhir eden hiçbir giyim tarzını hoş görmüyorum saygı da duymuyorum. ama onu giyene de saygısızlık yapmam. nitekim mesele şort ya da başka bir giyim değil. onu giyene sözlü ya da fiili müdahele edemezsiniz. bunun adı tacizdir. nefret söylemidir ve fitne çıkartmaktır. zararı faydasından fazladır. hele ki tesettür/tesettürsüzlük kavramlarının bu kadar bulanık olduğu ve toplumun özellikle kutuplaştırıldığı bir zamanda.

tanım: bir takım kimseler tarafından tesettürsüzlük ve avret mahali açıkta gezme savunucusu ilan edilen kızdır.
devamını gör...
herkesin kendi fikirlerini yaşayabileceği görüşünü savunmuş kişidir. kimseye zarar vermemek koşulunda olan özgürlük hakkı birilerine gene dert olmuş. madem şeriatınız devlet hukukunun üstünede, bu ülke şeriat ülkesi olmadığı gibi şeriat kavramını yaşamak isteyenler şeriat yaşanılan ülkelere gidebilir.
devamını gör...
ortak yaşamı benimsemiş güzel yürekli kızdır
devamını gör...
Allah hiç bir fitne kalmayip din nizam tamamen bana ait olana kadar mücadele edin diyor bizim beyni liberalizmle kirlenmiş müslüman milletin şort özgürlüğünü savunuyor. yahu abla hepsii Allah'a ait olacak hepsi. islam şeriatında kadınlar sokakta şortla gezemez.
devamını gör...
"dünya ile savaşımında, dünyanın yanında ol"an kızdır.

not:
söz, kafka'ya aittir.
devamını gör...
aynı zamanda travestilerin hakkını da savunan kız. bizle kafa bulduğunu düşünerek hüsnüzan edeyim ağa. donuma karışma eylemi için beklemedeyim tatlı qız.
devamını gör...
şort giyen kızlar, bu ülkede başörtülüler saldırıya ayrımcılığa uğrarken onların eylemlerine katılıp destek oldu mu acaba?
hatırlamıyorum.
devamını gör...
aşağılık kompleksine girmis,seküler kafalarla birarada buluna buluna kendi bilinç ve algisinin da sekülerlesmesine bilerek/bilmeyerek müsade etmiş olan bacı,bacılarımız.
devamını gör...
altındaki tanımlarda bolca "kesim" sözcüğü geçen başlık.
okudukça kutuplaşmayı daha iyi hissettim.
devamını gör...
yanlış anlaşılmış kızdır. şortu savunmuyor şort giyen insanın da sokakta özgürce yürüme hakkını savunuyordur. bu pek insani hakkı savunmanın yanlış bir şey olduğunu düşünmek enteresan. bir diğer hususta nice şortlu , solcu kız başörtüsü eylemlerine destek vermişti zamanında. bizim yobaz islamcıların cıkcıklarına rağmen.
devamını gör...
bu ülkede kadınların kıyafetine kimsenin müdahale ettiği falan yok.
2-3 istisnai ruh hastasının müdahalesini abartıp kendilerince eylem yapmışlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar