geçen günlerde bir tanesi ayasofya önünde yunan bayrağı açtı fotoğraf çekilelim dedi millete, bir tanesi araba yıkayan kişinin aracına çamurlu su döker, diğeri esnaf tavla atarken taşı çalıp kaçar. hatta amacı kendisine zarar verilip, dayak yeyip bir de prim yapmak.

hani kuşak arası fark deniyor ya kendimi düşünüyorum, sadece daha ünlü olmak adına biraz para kazanmak adına yunan bayrağı açacağım erzurum'da yahut ayasofya'da. yani 765 gün aç kalacağımı bilsem o bayrağı bana taşıtamazsın arkadaş, mesele sadece kuşak falanda değil genç kuşak duyunca kızıyor ama şuur meselesi de ciddi sıkıntılı. ya anadolu'nun ırzına geçmiş, seni 1 gram sevmeyen elinden gelse seni orta asya'ya sürecek bir milleti maymunluk için övmek aklınca deney yapmak sana mı kaldı? tiktok desen aynısı, bunlar aynısı bir de bu ülkede gelecek yok elimde imkan olsa yurt dışına giderim diyenler. ulan avrupa ve batı senin gibi gerizekalı, boşbeleş zerzavatı napsın ülkesinde?

bana da katkın yok başka ülkelere de siz annenizi itin iki tık fazla almak için merdivenden, babanıza küfür edin, kız arkadaşlarınızın mahremini yayınlayın. ama sonra halk bizi sevmiyor, sopa yedik diye gezinmeyin arsız kuşağı.

devamını gör...
bu işin suyu çıktı artık. sosyal deney adı altında birbirinden saçma videolar çekiliyor. sonunda biri tahtalı köye gidecek o zaman yasaklanacak bu olay.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar